Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyzerowanie punktów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wyzerowanie punktów. (/Temat-Wyzerowanie-punktow-92913)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Wyzerowanie punktów. - Orneusz - 21-06-2014 18:05

Z jednej strony to reset jest dobry a z drugiej nie ja sam od poczatku serwisu daje co miech 17 zł na konto wiec troche dałem na serwis , poleconych nierobie tylko zadanka po resecie i tak ludzie znajda poleconych np 100 polecen i znów maja milion punktów wiec no słabo . Bardziej jestem na nie tylko zeby bylo wiecej aukcji wtedy ludzie sie Gp pozbeda


RE: Wyzerowanie punktów. - Wojti60 - 21-06-2014 18:07

Też myślę że dobry pomysł zerować punkty... stronka pewnie ożyje.... róbcie co uważacie za stosowne...
Co do restocka to mógłby być osobno dla każdego rodzaju konta, o danej godzinie dla fire premium potem dla standard itd, zrobić takie działy itd.


RE: Wyzerowanie punktów. - TheKkok2 - 21-06-2014 18:09

(21-06-2014 18:07)Wojti60 napisał(a):  Jak dla mnie to też myślę że dobry pomysł zerować punkty... stronka pewnie ożyje.... róbcie co uważacie za stosowne...
Co do restocka to mógłby być osobno dla każdego rodzaju konta, o danej godzinie dla fire premium potem dla standard itd, zrobić takie działy itd.

Mi pasuje tylko że użytkowników z kontem premium jest bardzo mało Tongue


RE: Wyzerowanie punktów. - Unitato - 21-06-2014 18:15

A nie lepiej było by zrobić zamiast restocka w lipcu, duże aukcje w lipcu i wtedy wyzerować punktów?


RE: Wyzerowanie punktów. - Nortix - 21-06-2014 18:16

(21-06-2014 17:37)Coxxx napisał(a):  Jak dla mnie to troche oszustwo. Wydawałem kase na Fire Premium a teraz co... Nie ma punktów hajs stracony LOL

Można by zrobić coś takiego że trzeba wykonać co miesiąc ileś tam zadań żeby móc wziąć udział w Restocku czy aukcji a jeżeli nie zrobimy wymaganej ilości, restock wtedy dla tej osoby powinien być zablokowany.
Prawie każdy wydał pieniądze na FP więc... Co do twojego pomysłu jest średni... na pewno w żadnym stopniu nie ruszy serwisu do przodu.


RE: Wyzerowanie punktów. - TheKkok2 - 21-06-2014 18:32

(21-06-2014 18:15)Unitato napisał(a):  A nie lepiej było by zrobić zamiast restocka w lipcu, duże aukcje w lipcu i wtedy wyzerować punktów?

Nie bo na aukcjach to ja nic nie zgarne.
Najlepszym pomysłem jest od razu po resie zrobic aukcje czyli 6/7 lipca


RE: Wyzerowanie punktów. - Unitato - 21-06-2014 18:42

(21-06-2014 18:32)TheKkok2 napisał(a):  
(21-06-2014 18:15)Unitato napisał(a):  A nie lepiej było by zrobić zamiast restocka w lipcu, duże aukcje w lipcu i wtedy wyzerować punktów?

Nie bo na aukcjach to ja nic nie zgarne.
Najlepszym pomysłem jest od razu po resie zrobic aukcje czyli 6/7 lipca

Tak też może być.


RE: Wyzerowanie punktów. - FireGifts.pl - 21-06-2014 20:45

Pamiętajcie że to jest temat dyskusja. Chce poznać Wasze opienie.

2 filar trochę się przeciągnął przez sprawy osobiste, ale już wszystko wraca do normy, więc lada dzień 2 filar ruszy.


RE: Wyzerowanie punktów. - MoniaiKrzys - 21-06-2014 21:13

To zależy jakie nagrody by były na tych aukcjach i ile?
Bo jak pendrive itp to masakra
Nie po to zbieramy kilka miesięcy GP żeby zamienić teraz je na jakieś kiepskie nagrody


RE: Wyzerowanie punktów. - DzejkobPL - 21-06-2014 21:39

hhmmm, albo coś takiego, że punkty się przedawniają Wink

Punkty nie wykorzystane w 3 miesiące - przepadają Wink

np.

25.06.2014 - nazbierałem 50 GP

25.09.2014 - 50GP przepada, nie wykorzystane w terminie.

Wtedy ludzie nie mieli by takiej ilości punktów Tongue