Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyzerowanie punktów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wyzerowanie punktów. (/Temat-Wyzerowanie-punktow-92913)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Wyzerowanie punktów. - FireGifts.pl - 21-06-2014 14:42

Z tymi oddzielnymi restockami to jest bardzo dobry pomysł.

Wiem właśnie że długo zbieraliście GP, dlatego nie wiem jak to rozwiązać.

Odnośnie dobitki to myślę że nie będzie to dobitka.
Zarejestrowanych jest ok 40k użytkowników.
Na facebooku lubi 25k
Codziennie odwiedza 1k
Codziennie klika 200 osób.

Nie wiem czy może być gorzej.


RE: Wyzerowanie punktów. - grsmagik - 21-06-2014 14:54

Moim zdaniem po aukcjach, najlepszym rozwiązaniem będzie wyzerowanie punktów. Tylko co za tym idzie, "ceny" nagród muszą spaść. I to dość dużo. Kiedyś był temat o "cenach" na restocku. Wiele opinii było za obniżeniem "cen". A teraz, gdy wszyscy zaczynają od 0 GP nie będą mieli okazji do kupienia nagrody, na którą zbierali poprzednio. Więc wyzerowanie punktów GP musi skutkować gwałtownym obcięciem "cen" na restocku oraz aukcjach. Tzn. Laser który teraz kosztował 6000-8000GP musi np. kosztować 2000GP. Ponieważ punkty resetowane będą co miesiąc Smile To jest moje zdanie na ten temat Smile


RE: Wyzerowanie punktów. - musicfan - 21-06-2014 15:12

zróbcie mega aukcje jak w lutym i zerujcie, ja już sobie darowałem z tym serwisem (a mam ponad 100k punktów) bo na restockach nie mam szans czegoś wygrać

dodatkowo dajcie jakieś info miesiąc wcześniej o tej aukcji bo może bym sobie firepremium wykupił i dozbierał coś punktów do nagrody Wink


RE: Wyzerowanie punktów. - Yoji - 21-06-2014 16:10

niech będzie ta aukcjia tylko żeby nie było mieszanie standard premium i firepermium ..


RE: Wyzerowanie punktów. - Logitech259 - 21-06-2014 16:30

No bez przesady nie po to zbieralem 3 miesiące punkty i wydawałem kase na fire premium żeby teraz mi punkty usuneli
ps tak wykorzystaj punkty na aukcji a co ja na tej aukci wezmę pendriva 8gb za 100 k no wy chyba nie widzicie co piszecie Smile


RE: Wyzerowanie punktów. - Nortix - 21-06-2014 17:09

A ja jestem jak najbardziej za tym żeby wyzerować konta po aukcjach Smile Punkty zbiera się szybko a taka akcja ożywiłaby stronę. Podczas resetu GP też bym polecił lekko odświeżyć stronę zrobić takie Firegifts V2 na pewno takie coś przyciągnęło
by wielu nowych jak i starych użytkowników Smile
(21-06-2014 16:30)Logitech259 napisał(a):  No bez przesady nie po to zbieralem 3 miesiące punkty i wydawałem kase na fire premium żeby teraz mi punkty usuneli
ps tak wykorzystaj punkty na aukcji a co ja na tej aukci wezmę pendriva 8gb za 100 k no wy chyba nie widzicie co piszecie Smile

Zrozum jedno wiele nowych osób zbierało GP i będzie im żal je stracić ale nie potrafią zrozumieć jednego że taki reset wyjdzie im na dobre niż na złe... Z restocka na restock nagrody są coraz droższe a powodem tego są użytkownicy (staży wyjadacze) którzy mają ponad 300k+ GP Smile i tylko czekają na to żeby wziąć sobie jakąś nagrodę i nie robić zadań. Więc wiosek jest jeden Reset GP wyjdzie wszystkim na dobre!


RE: Wyzerowanie punktów. - Coxxx - 21-06-2014 17:37

Jak dla mnie to troche oszustwo. Wydawałem kase na Fire Premium a teraz co... Nie ma punktów hajs stracony LOL

Można by zrobić coś takiego że trzeba wykonać co miesiąc ileś tam zadań żeby móc wziąć udział w Restocku czy aukcji a jeżeli nie zrobimy wymaganej ilości, restock wtedy dla tej osoby powinien być zablokowany.


RE: Wyzerowanie punktów. - Matheo249 - 21-06-2014 17:44

(21-06-2014 17:09)Nortix napisał(a):  A ja jestem jak najbardziej za tym żeby wyzerować konta po aukcjach Smile Punkty zbiera się szybko a taka akcja ożywiłaby stronę. Podczas resetu GP też bym polecił lekko odświeżyć stronę zrobić takie Firegifts V2 na pewno takie coś przyciągnęło
by wielu nowych jak i starych użytkowników Smile
(21-06-2014 16:30)Logitech259 napisał(a):  No bez przesady nie po to zbieralem 3 miesiące punkty i wydawałem kase na fire premium żeby teraz mi punkty usuneli
ps tak wykorzystaj punkty na aukcji a co ja na tej aukci wezmę pendriva 8gb za 100 k no wy chyba nie widzicie co piszecie Smile

Zrozum jedno wiele nowych osób zbierało GP i będzie im żal je stracić ale nie potrafią zrozumieć jednego że taki reset wyjdzie im na dobre niż na złe... Z restocka na restock nagrody są coraz droższe a powodem tego są użytkownicy (staży wyjadacze) którzy mają ponad 300k+ GP Smile i tylko czekają na to żeby wziąć sobie jakąś nagrodę i nie robić zadań. Więc wiosek jest jeden Reset GP wyjdzie wszystkim na dobre!

Nie zapominaj o tym, że jak ktoś nie wyda swoich punktów to będzie mocno w plecy. I to jest dla mnie beznadziejne jeśli chodzi o reset. Bo pewnie nagród na aukcji zbyt wiele nie będzie... A przecież jak masz koło 500k GP to nie dasz tyle za laser, by się tylko punktów pozbyć Xpokerface Nadal jestem na NIE.


RE: Wyzerowanie punktów. - Logitech259 - 21-06-2014 17:46

Nie po to wydałem przeszło 60 zł żęby nic z tego nie mieć jak będzie taki reset pożegnam sie z tym serwisem zresztą dużo jest takich osób i napewno tak tego nie zostawią Smile


RE: Wyzerowanie punktów. - sauber94 - 21-06-2014 18:04

Ja również jestem na NIE. Zbieram tyle PKT by wziąć coś ciekawego a teraz może być tak, że nic nie wezmę bądź rzecz którą nie chcę. Później PKT zostaną usunięte i wyjdzie na to, że przez przykładowo 2 miesiące nie musiałem w ogóle zaglądać do serwisu i zbierać PKT a na dodatek wykupować konto przez co kasa poszła by w błoto.


Od razu piszę, że każda zmiana, która wpłynie negatywnie dla użytkowników, zapewniam, że o zarobkach FIREGIFTS będzie mogło już tylko pomarzyć. Czytając co niektóre posty widzę, że nowe pomysł wpłyną gorzej na rozwój więc czy warto coś zmieniać? Zrobiony jest jakiś II FILAR i nawet nic o nim nie wiadomo bo pewnie niewypał.

Myślę, że właściciel nie pomyśli tylko o swoim budżecie.