Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyzerowanie punktów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wyzerowanie punktów. (/Temat-Wyzerowanie-punktow-92913)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Wyzerowanie punktów. - Yoji - 21-06-2014 13:32

na pewno gdy będzie reset to cena nagród tez będzie zmniejszona ;D


RE: Wyzerowanie punktów. - FireGifts.pl - 21-06-2014 13:38

cena byłaby oczywiście zmniejszona.

Np. za zadania można zdobyć 50k GP dla firepremium

Więc jak ktoś codziennie sumiennie wykonuje to najlepsze nagrody będą oscylowały ok 60k GB, a te wypasione już od 50k GP.

Matheo z tymi Twoimi nagrodami to się właśnie okazało że jeśli ktoś otrzyma nagrody za więcej jak 700zł trzeba płacić 10% podatek od nagród.

Wszystkie nagrody w ciągu całego roku się sumują, dlatego za sam Twój aparat musiałem zapłacić 220zł podatku. Więc muszę znaleźć też wyjście z tej sytuacji.


RE: Wyzerowanie punktów. - biger - 21-06-2014 13:42

Mi tam aukcje nie przeszkadzają, ale jestem całkowicie przeciw zerowaniu gp. Ale patrząc na dostępne nagrody chciałbym żeby w lipcu był restock.


RE: Wyzerowanie punktów. - TheKkok2 - 21-06-2014 13:44

No skoro zmniejszona cena nagrod by była to jestem na tak Wink


RE: Wyzerowanie punktów. - speed055 - 21-06-2014 13:44

zobaczymy jak to wyjdzie Smile a potem najwyzej pomyślimy co i jak Big Grin


RE: Wyzerowanie punktów. - majeros - 21-06-2014 13:44

zerowanie GP nie za bardzo mi przeszkadza ale wolałbym żeby te aukcje były chociaż w lipcu bo szkoda tyle czekać.Zuhsm i czekam z niecierpliwością na 2 filar i gry Big Grin


RE: Wyzerowanie punktów. - BabyBuns - 21-06-2014 13:47

Dodaj na lipcowy restock te słuchawki które obiecałeś mi w restocku majowym Wink

@edit nevermind, widzę że są Big Grin


RE: Wyzerowanie punktów. - romo17 - 21-06-2014 13:50

Jestem na nie, nazbierałem sobie 200k GP po to, żeby je wydać a nie stracić od tak... Jeżeli aukcje mają być to, żeby wszystkie przedmioty były dostępne dla konta Standard- tak na pewno wszyscy się wyzerują. Dziękuję i pozdrawiam. NIE DLA WYZEROWANIA KONT!


RE: Wyzerowanie punktów. - Zordi - 21-06-2014 14:29

raczej tym wyzerowaniem punktów to będzie dobitka dla firegifits.
Osobiście mam 150k pkt gp, które zbierałem w ch** długo i gdybym nic nie wygrał to było by mi żal. Big Grin

a parę razy wysyłałem na firepremium, więc szkoda kasy.

Najlepiej to zrobić osobny restock ( o innej minucie ) dla firepremium, premium i standart bo ci co mają firke to piszą do kumpli z standartem o dokładnej minucie i wtedy takie dekle mają za nic wygraną . TAKIE JEST MOJE ZDANIE.

A swoją drogą przecież ma powstać firegifts II więc po co na starym kasować jak z nowego się będzie zarabiać?


RE: Wyzerowanie punktów. - glodoosie - 21-06-2014 14:33

Jestem na nie.