Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gry na imprezę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Gry na imprezę (/Temat-Gry-na-impreze-92872)



Gry na imprezę - adamsonm - 20-06-2014 16:28

Zbliżają się wakacje i będę jeździł trochę po kraju. Macie jakieś propozycje jak umilić sobie wieczór z flaszeczką z kolegą? Oglądałem 5 sposobów na, mam jakiegoś alkochińczyka z allegro, ale wiadomo im więcej pomysłów tym śmieszniej będzie. Nie chce kupować żadnych gier bo nie mam miejsca w torbie. Jak wy umilacie sobie wieczór na imprezach? Każda propozycja która mi się przyda zostanie nagrodzona reputem Smile


RE: Gry na imprezę - Profesor88 - 11-07-2014 19:56

Albo impreza albo gry Big Grin


RE: Gry na imprezę - Knight97 - 11-07-2014 21:50

Gdyby była to impreza domowa bym podał Ci masę tytułów na PS3/X360 [np. SingStar, Just Dance itp].

"Wkrótce" będzie można w dowolnym miejscu na dworze mając tylko telefon komórkowy z Androdem/iOS grać w Just Dance Now Smile


RE: Gry na imprezę - jakamil123 - 12-07-2014 18:31

Polecem grę jakaś na XBOX360/PS3-4 jak kolega wyżej Big Grin

Lub grę w butelkę ale to więcej osób potrzeba


RE: Gry na imprezę - Podroznik - 15-07-2014 14:11

MMA


RE: Gry na imprezę - Ace - 20-07-2014 10:39

Traffic racer pochłonął moich kolegów a nawet koleżanki na długie godziny Big Grin (na androida)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka


RE: Gry na imprezę - Wrex - 02-08-2014 21:43

zależy w jakim miejscu będziecie spędzać wieczór. jeśli choć trochę stabilnej powierzchni polecam karty, znajdziecie swoją ulubioną grę, na 2 osoby 66 jest bardzo dynamiczne Wink


RE: Gry na imprezę - Karol. - 05-08-2014 21:00

Możecie spróbować grać w Fife, lub po prostu jak masz duzo komputerów razem w CS Tongue