Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UWAGA!!! Próba wyłudzenia FP!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: UWAGA!!! Próba wyłudzenia FP!!! (/Temat-UWAGA-Proba-wyludzenia-FP-92869)



UWAGA!!! Próba wyłudzenia FP!!! - Szaman1644 - 20-06-2014 14:50

Najprawdopodobniej gostek obrał sobie nasze forum i kontaktuje się przez GG w celu wyłudzenia FanPagy od osób. Pisze z GG: 50946420. Na początku wszystko ładnie pięknie idzie, nie targuje się, zgadza się na nasze warunki, po chwili niby problemy z netem ma. Po przemyśleniu pisze coś w tym stylu:
[Obrazek: kxqam7.jpg]
Potwierdzenie zapewne byłoby podrobione, a ja FP bym już nie ujrzał. Gostek nie jest z forum i wiem, że już pisał do innych forumowiczy, dlatego przestrzegam!!!


RE: UWAGA!!! Próba wyłudzenia FP!!! - Patenciarz - 20-06-2014 14:56

Haha , juz takie numery z potwierdzeniami to nie raz mialem Smile nigdy sie nie oddaje nic dopoki pieniedzy na koncie nie bedzie , tak samo jak w sklepie idziesz po pomidory to najpierw placisz potem dostajesz towar Smile Dzieki za ostrzezenie


RE: UWAGA!!! Próba wyłudzenia FP!!! - JimmyWang - 20-06-2014 14:57

Potwierdzenie łatwo sprawdzić czy podrobione, wystarczy zobaczyć jakim programem zostało wygenerowane


RE: UWAGA!!! Próba wyłudzenia FP!!! - Patenciarz - 20-06-2014 14:59

(20-06-2014 14:57)JimmyWang napisał(a):  Potwierdzenie łatwo sprawdzić czy podrobione, wystarczy zobaczyć jakim programem zostało wygenerowane

Tak na przyszlosc zebym wiedzial , jak to sprawdzic?


RE: UWAGA!!! Próba wyłudzenia FP!!! - JimmyWang - 20-06-2014 15:14

Otwierasz plik pdf programem Adobe Reader (czyli tym do otwierania PDFów), klikasz plik -> właściwości i szukasz twórca PDF jak np tutaj:
[Obrazek: ja9h08.jpg]

Pomogłem ? Reputki poproszę Tongue


RE: UWAGA!!! Próba wyłudzenia FP!!! - Szaman1644 - 20-06-2014 15:17

Jimmy czyli na tym zdjęciu, jeśli byłoby prawdziwe powinna być nazwa banku???


RE: UWAGA!!! Próba wyłudzenia FP!!! - JimmyWang - 20-06-2014 15:20

Tak aczkolwiek w twórcy pokazuje co innego ale autor jest jak w tym wypadku Bank Millennium

[Obrazek: 29xfa04.jpg]

Przy tym wcześniejszym przykładzie (mój poradnik tworzyłem programem doPDF Tongue) w polu Autor nie ma nic aczkolwiek po twórcy widać, że jest to dokument robiony przez kogoś


Chociaż muszę cofnąć to co przed chwilą tu było, w t mobile pokazuje to co było tu pokazane no ale to widać jak jest potwierdzenie fałszowane jak w 1 przykładzie

Wybaczcie, że tak niechlujnie to piszę i co chwilę coś dopisuję ale najlepiej po prostu zdobyć prawdziwe potwierdzenie i wiedzieć jaki bank jakim programem generuje, nie wiem jakie są programy inne do tworzenia pdf niż doPDF no ale to na 100% wykaże, gdy plik jest podrobiony (nie zawsze w polu autor widnieje nazwa banku)


RE: UWAGA!!! Próba wyłudzenia FP!!! - jambos - 21-06-2014 19:17

tez mnie gosciu chcial jebnac na fp Wink