Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże grono współpracowników - Projekt X - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Duże grono współpracowników - Projekt X (/Temat-Duze-grono-wspolpracownikow-Projekt-X-92866)

Strony: 1 2 3


RE: Duże grono współpracowników - Projekt X - siwrus1231 - 20-06-2014 14:24

Zobaczymy jak to będzie Big Grin Zawsze to jakiś pomysł na biznes.

Ma ktoś jakiś pomysł, by ludzie nie tylko dodawali swoje linki ale także klikali w innych? Smile


RE: Duże grono współpracowników - Projekt X - haha40027 - 20-06-2014 14:26

Nie ma na to sposobu.
Człowieka do niczego nie zmusisz, jak mu się znudzi to skończy klikać i nie będzie się przejmował niczym innym, niż swoim interesem.

Także to jest właśnie ten aspekt, przez który ten pomysł ma słabe szanse :/


RE: Duże grono współpracowników - Projekt X - cord - 20-06-2014 14:27

Musiałbyś zrobić stronę na którą przesłanie linku byłby warunek kliknięcia jednego linku

I tak to zautomatyzować chcesz przesłać swój - musisz najpierw kliknąć kogoś

Smile


RE: Duże grono współpracowników - Projekt X - Klin - 20-06-2014 14:28

Idea jest dobra, tylko mentalnosc Polakow nieodpowiednia. Zglosza do adfly i sie skonczy. Chetnie wzialbym w podobnym projekcie udzial, tylko to musi miec rece i nogi.


RE: Duże grono współpracowników - Projekt X - Krissu - 20-06-2014 14:33

Co prawda raczej nie jestem tym zainteresowany, ale mógłbym coś dopomóc. Ktoś, kto się na tym zna, mógłby opracować system, że ilu osobom Ty wyklikasz <-> tyle osób Tobie wyklika. 1:1. Za każdy klik powiedzmy dodawane będzie 5punktów. Dodanie naszego linku nic nie kosztuje, natomiast aby został wyświetlony do kliknięcia, konieczne jest posiadanie wielokrotności liczy 5 punktów. Smile


RE: Duże grono współpracowników - Projekt X - siwrus1231 - 20-06-2014 14:35

Rozumiem, coś jak boty do wyświetleń yt.
Dobry pomysł, tylko trzeba sie na tym znać Big Grin


RE: Duże grono współpracowników - Projekt X - Klin - 20-06-2014 14:38

Sa gotowe skrypty do wymiany linkow wlasnie za punkty, wystarczy lekko przerobic i powinno hulac


RE: Duże grono współpracowników - Projekt X - sheko12 - 20-06-2014 15:33

W sumie nieprawdą jest to, że jest ''kompletny brak kompetentych'' osób w ''Polsce'''....... to fakt, jest ich troche.....ale znajdą się normalni Wink czyli kompletenti, kwestia drążenia tematu......szukanie i nie zatrzymywać się.

Osobiście bym ulepszył ten wątek i jechał po sukces Wink


RE: Duże grono współpracowników - Projekt X - TeYroXOfficial - 20-06-2014 15:42

Witam,
a ja mam taki pomysł.
Dobrym sposobem byłoby wgranie skryptu bux'owego, czyli żeby ktoś kliknął w nasze to my musimy w czyjeś Smile
Dzięki temu wystąpi ta reakcja łańcuchowa i każdy będzie happy Tongue

A co do projektu jestem jak najbardziej za


RE: Duże grono współpracowników - Projekt X - Arcodes - 20-06-2014 15:43

Pomysł super, ale jak adf.ly lub short zauważą duży ruch z jednego miejsca gdzie zalicza różnym użytkownikom to może pójść ban dla wszystkich. Musiała to by być strona na której byłyby linki do stron poszczególnych użytkowników i dopiero stamtąd wchodzić w linki płatne. Tylko znów problem w weryfikacji.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka