Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże grono współpracowników - Projekt X - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Duże grono współpracowników - Projekt X (/Temat-Duze-grono-wspolpracownikow-Projekt-X-92866)

Strony: 1 2 3


Duże grono współpracowników - Projekt X - siwrus1231 - 20-06-2014 14:08

Siema. Wpadłem na ciekawy pomysł, nie wiem czy już wcześniej ktoś o tym myślał, zrealizował plan. Nie chce mi sie szukać dlatego opisze wam co mi siedzi w głowie Big Grin

Mój plan to duża grupa osób, która nawzajem będzie sobie pomagać. Wiadomo, w kupie siła Big Grin Polegałoby to na tym, że każdy wklejałby swój link np. adf.ly, shorte.st czy jakiś inny skracacz. Następnie duża grupa osób by w niego klikała co 24h. Taka reakcja łańcuchowa Tongue Nic trudnego, wystarczy zebrać duże grono KOMPETENTNYCH ludzi i myśle, że na dzień spokojnie można uzbierać $3. Niby nie dużo ale w skali miecha $90 do przodu Smile Każdego zainteresowanego proszę o rejestracje na forum no i działanie Big Grin Postaram sie o reklame na fejsie czy innych forach tak by było jak najwięcej zainteresowanych = jak największy zarobek Big Grin


http://bukcash.pl/


Piszcie w komentarzach jak wy to widzicie Smile
Ogólnie zrobie jeszcze dział Pobranie za Pobranie ale chce zobaczyć czy w ogóle ktoś będzie chętny współpracować Smile


PS.
Wahałem się pomiędzy tym działem, a działem Dyskusja o Zarabianiu, wybrałem ten Big Grin


RE: Duże grono współpracowników - Projekt X - Qwik - 20-06-2014 14:12

Takich tematów było już setki i jak widać nie przyjęło się.


RE: Duże grono współpracowników - Projekt X - siwrus1231 - 20-06-2014 14:14

Tylko czemu? Jakby zebrać dużo ludzi to tak na prawde, zarabiamy na niczym, na poświęceniu kilku-kilkudziesieciu minut na klikaniu w linki no i zarabiamy całkiem przyjemne pieniążki, nie to co na buxach Tongue


RE: Duże grono współpracowników - Projekt X - Kede - 20-06-2014 14:15

Jeszcze jakby był to zautomatyzowany serwis i wszystko posortowane w zakładkach i wyświetlałyby się dostępne linki itp. jakiś system punktów, czat zbiorowy etc. Coś w takiej przystępnej formie dostosowanej do profilu serwisu. W formie forum - nikt z tego korzystać nie będzie. Zarejestrowałeś domenę, wgrałeś świeże forum i to ma być wszystko tak? Ten "projekt x" to trochę przerost formy nad treścią. Aczkolwiek powodzenia Ci życzę Smile


RE: Duże grono współpracowników - Projekt X - siwrus1231 - 20-06-2014 14:17

To wszystko, tak.
Jeszcze godzine temu myślałem o grupie na fejsie i tak trzepaniu kokosów, aczkolwiek mam wolną domene Smile
Po co jakieś kombinacje? Prosty system, dzięki któremu możesz otworzyć 20 linków na zakładkach i klikać skip add


RE: Duże grono współpracowników - Projekt X - Zincuable - 20-06-2014 14:18

Problemem są ludzie, którzy nie klikają w te linki, a jedynie wklejają swoje. Mija się to trochę z celem, bo takich ludzi jest mnóstwo. Jak coś się zacznie dziać, to dołączę chętnie.


RE: Duże grono współpracowników - Projekt X - haha40027 - 20-06-2014 14:19

Mogłoby przejść, ale myślę, że ludzie(jak to ludzie) po prostu z czasem nie będą klikać i będą chcieli "zarabiać" za friko.

Pomysł nie jest według mnie do końca zły, ale trudno będzie go "wdrożyć" na stałe :/

Jestem w stanie dołączyć, ale wątpie, że to wypali


RE: Duże grono współpracowników - Projekt X - siwrus1231 - 20-06-2014 14:20

No właśnie, wystarczą kompetentni ludzie, nie trzeba niewiadomo jakiego systemu.

@@haha40027
Posłuchaj, jeśli wszyscy będziemy się starać o pozyskanie jak największej ilości kompetentnych ludzi to myślę, że może wypalić Big Grin


RE: Duże grono współpracowników - Projekt X - surfer0700 - 20-06-2014 14:22

Już widzę jak znajdziesz dużą grupę 'kompetentnych' ludzi... Tu jest Polska. Szybciej zgłoszą Twój misterny plan do Ad.Fly czy tam Shorte, bylebyś gówno zarobił.

Poza tym przenoszę do działu Dyskusja o zarabianiu, bo nie ma to nic wspólnego z żadnym poradnikiem.


RE: Duże grono współpracowników - Projekt X - haha40027 - 20-06-2014 14:23

Na początku może tak, zobaczymy jak z czasem.

Jeśli mogę coś doradzić to dobrze byłoby jakiś przejrzysty styl na to forum wgrać.