Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot na vps'ie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Bot na vps'ie (/Temat-Bot-na-vps-ie-92862)



Bot na vps'ie - abelabel2 - 20-06-2014 12:56

Siema.

Jakiego bota mogę postawić na własnym vps'ie?
Addmefast coś tam dziala, no to nic pewnego. Może jakaś gra? Co myslicie?


RE: Bot na vps'ie - KerPwn - 20-06-2014 13:01

Zależy jaki ten VPS, ja osobiście bym na nim postawił runescape na powerbocie, zależnie od ramu kilka okienek i potem golda sprzedawać Smile


RE: Bot na vps'ie - abelabel2 - 20-06-2014 13:04

Właśnie rozmyślam o MMO, myślałem o metinie, zobaczymy. Dzieki za pomysł, bo nie znalem tego Big Grin


RE: Bot na vps'ie - fryzjer - 20-06-2014 13:36

ale żeby postawić bota na vpsie z grą musisz mieć kartę graficzną w vpsie np tak jest w metin2 bo bez tego lipa


RE: Bot na vps'ie - m4t0sh - 20-06-2014 14:03

(20-06-2014 13:01)KerPwn napisał(a):  Zależy jaki ten VPS, ja osobiście bym na nim postawił runescape na powerbocie, zależnie od ramu kilka okienek i potem golda sprzedawać Smile

to przestało być opłacalne no chyba że masz kilka kont z dobrym eq i maxed melee

może hitleap? albo właśnie metin z tego co widziałem ładnie konta na allegro chodzą


RE: Bot na vps'ie - KerPwn - 20-06-2014 14:29

m4t0sh wcale nie potrzeba dobrego EQ, wystarczy wyczaić co dobrze stoi wymaxować co jest wymagane i lecieć


RE: Bot na vps'ie - Klin - 20-06-2014 14:36

Zalezy jaki to VPS. Jesli cos ogarnietego to stawiaj GSA SER + dodatki i metoda Churn and Burn

Nie dosc ze sam bedziesz sobie pozycjonowal blogi do PPA to jeszcze mozesz swiadczyc takie uslugi.