Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pozycjonowanie filmu na youtube – Insta Rank + 3 nisze - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pozycjonowanie filmu na youtube – Insta Rank + 3 nisze (/Temat-Pozycjonowanie-filmu-na-youtube-%E2%80%93-Insta-Rank-3-nisze-92861)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Pozycjonowanie filmu na youtube – Insta Rank + 3 nisze - LodzioMiodziox - 20-05-2015 18:45

Mam problem z tym twitterem ;/


RE: Pozycjonowanie filmu na youtube – Insta Rank + 3 nisze - Sp00n - 22-05-2015 11:56

Witam mam podobny problem co koledzy wyżej mianowicie twitter : No valid tweet found!

Mam 36 obserwujących, 41 obserwowanych, jednak dalej wyskakuje owa wiadomość ;\ macie może jakąś cenną radę co robię źle ?


RE: Pozycjonowanie filmu na youtube – Insta Rank + 3 nisze - xJAmaTOx - 25-05-2015 13:58

Sorki za odkop.
Jak się wpłaca kasę na QQtube ?


RE: Pozycjonowanie filmu na youtube – Insta Rank + 3 nisze - kesn_ - 28-05-2015 13:09

Przydatne Wink


RE: Pozycjonowanie filmu na youtube – Insta Rank + 3 nisze - Inspirujący - 04-07-2015 15:11

Witam mam problem nagrałem swoje wideo z hackiem do clash of clans udostępniłem film na yt jako publiczny oczywiście wszystko robiłem przez okno incognito i ze zmienionym ip cyberghostem 3min później filmik został odrazu usunięty dlaczego ? Jak wrzucac filmiki zeby yt je odrazu nie usuwał musze pierw nabić wyswietlenia na niepublicznym ? Czy to nie ma znaczenia ?


RE: Pozycjonowanie filmu na youtube – Insta Rank + 3 nisze - Pink134lol - 05-07-2015 10:38

@[Inspirujący] fraza Hack użyte w tytule, opisie, bądź tagach, popularna gra, do której zapewne inni stosują boty flagujące oraz film z hackiem wrzucony na świeże konto, zgadza się? Są filmy, które również stanowią oszustwo, a mimo wszystkie mają po kilka miesięcy, nawet lat i nie są usuwane. Grunt to dać filmowi dobry start[tyczy się to też używania odpowiednich tagów], wtedy trudniej go usunąć .


RE: Pozycjonowanie filmu na youtube – Insta Rank + 3 nisze - 8gruzin8 - 24-07-2015 10:58

jakich dostawców HR views polecicie na dzień dzisiejszy? Mogą być płatni.


RE: Pozycjonowanie filmu na youtube – Insta Rank + 3 nisze - nokira - 25-07-2015 19:46

Powtorzę pytanie 8gruzin8 jaki serwis polecacie obecnie do nabijania wyświetleń? QQtube zwiększył ceny i niestety nie są już tak opłacalni jak byli wcześniej. Szukam dobrego płatnego serwisu ale w rozsądnych cenach (0,6$ za 1k views najlepiej)


RE: Pozycjonowanie filmu na youtube – Insta Rank + 3 nisze - Waldes93 - 01-03-2016 20:52

QQTube + metior.pl


RE: Pozycjonowanie filmu na youtube – Insta Rank + 3 nisze - tumcio1234 - 26-07-2016 18:33

A co sądzicie o YTmonster?