Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moje konto Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Moje konto Lockerz (/Temat-Moje-konto-Lockerz-9284)



Moje konto Lockerz - shaggan - 25-06-2010 18:12

Witam!
Na razie nic nie sprzedaje ale chce się dowiedzieć ile jest warte moje konto lockerz.
Konto ma:
- Z-List [22 legalnie zdobytych znajomych]
- Na ten moment 3166 PTZ
+ Duuuużo nie obejżanych filmików. Orientacyjnie powiem że nie oglądalem dailies od 6 czerwca ...reszty filmików tym bardziej ..a nawet i dlużej.
- Konto zweryfikowane bo przysłali Skina iPhone.

Jak się dowiem ile jest warte to zastanowię się nad sprzedażą bo już nie mam siły na te restocki [np ostatni przegapilem przez Telekomunikacje Polską Smile ;/ ] ....a zbieram na telefon i sprzedaje wszystko co mam Tongue ..


RE: Moje konto Lockerz - Dareczek13 - 25-06-2010 19:07

Nie chce Ci robić przykrości, ale na tą chwile twoje konto z tyloma PTZ ( po tej fali filmików i PTZ x3 )jest warte gAwno Tongue


RE: Moje konto Lockerz - shaggan - 25-06-2010 20:03

Nie będę kłamał że nie spodziewałem się tego Big Grin Dlatego właśnie wolałem zapytać zanim cokolwiek zaproponowałem Tongue ..Pozostaje tylko liczyć na cud na najbliższych restockach albo czekać na sklep żeby wydać to na cokolwiek :/


Moje konto Lockerz - Roben - 30-07-2012 11:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.