Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najbardziej opłacalny model? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Najbardziej opłacalny model? (/Temat-Najbardziej-oplacalny-model-92797)



Najbardziej opłacalny model? - lolekxp - 19-06-2014 11:15

Hej, zainteresowałem się eForsą bo myślę że moje doświadczenie z PPA przyda się i tu.. juz 2 domeny .pl kupiłem i tworze grafike, optymalizuje pod wyszukiwarki itp. tematyka to filmy i pliki do pobrania.

Widze tutaj rozne modele, ale nie wiem ktory bedzie najbardziej oplacalny ?
Znajac zycie z PPA np. wole miec 10 leadow po 2$ = 20$ niz np. 3 po 5$ = 15$, z czego te tansze zawsze latwiej wpadaja bo sa latwiejsze w wykonaniu, i tu tez chcialbym optymalnie podejsc do tematu ale nie wiem czy warto wysokie stawki czy niskie, nie mialem okazji przetestowac tego, a nie jeden z Was juz pewnie wszystkie modele testowal i wie ze lepiej taniej a wiecej niz drozej a mniej lub odwrotnie Wink

Jaki model byscie mi polecili do mirrora downloaded.pl ?
SMS M0 25/19
SMS M0 14/9
SMS M0 9/6
Płatność MT Free

Za wszystkie pozytywne odpowiedzi daje reputy i dziekuje od siebie Smile


RE: Najbardziej opłacalny model? - themate0 - 19-06-2014 11:48

właśnie sam się zastanawiam jaki model płatności wybrać do downloaded.pl, z jednej strony subskrypcja sms (stawka 2zł) wymaga najmniej pieniędzy, ale w SMS z kodem przychodzi cena aktywacji, a przy tych płatnościach jednorazowych to osoba aktywująca nie ma żadnych informacji o kosztach


RE: Najbardziej opłacalny model? - Hiuston - 19-06-2014 12:58

Zależy pod jaki target.


RE: Najbardziej opłacalny model? - lolekxp - 21-06-2014 08:42

(19-06-2014 11:48)themate0 napisał(a):  właśnie sam się zastanawiam jaki model płatności wybrać do downloaded.pl, z jednej strony subskrypcja sms (stawka 2zł) wymaga najmniej pieniędzy, ale w SMS z kodem przychodzi cena aktywacji, a przy tych płatnościach jednorazowych to osoba aktywująca nie ma żadnych informacji o kosztach

Ma ale w regulaminie w który trzeba przejsc Big Grin Przetestuje pierw model 25/19, jestem z PPA i wiem jak szukac nisz, zobaczymy co z tego bedzie, dzieki za odp Smile

(19-06-2014 12:58)Hiuston napisał(a):  Zależy pod jaki target.

Pisałem już, filmy i pliki, nie podam ci przeciez konkretow na czym mam zamiar zarabiac, zamierzam miec cos co jest zawsze malo dostepne w internecie a czesto szukane czyli dobra nisze.


RE: Najbardziej opłacalny model? - SokoleOko - 16-02-2015 12:12

też działam na ppa mam bloga z hackami już od 2 lat, zarabiałem chyba na każdym ppa teraz testuje jak wypadają suby pod to Smile
napisz potem która stawka ci najlepiej wypadła
ja dziś testuje MO19 (8zł za lead) wieczorem ci napisze jak wypadła.