Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebna baza danych - do zamknięcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Potrzebna baza danych - do zamknięcia (/Temat-Potrzebna-baza-danych-do-zamkniecia-92772)



Potrzebna baza danych - do zamknięcia - MostWanted - 18-06-2014 21:29

Witam,

Potrzebuje na szybko jakąkolwiek bazę danych,
chodzi o taką najprostszą, a nie ściągniętą z neta.
Tylko, żeby były jakieś tam podstawowe zapytania, rekordy itd... nie znam się dokładnie na tym..
Chodzi mi o to, żeby było wiadome z tej bazy, że czaje jakieś podstawy sql i accessa...
Mogę dać 17FG jak ktoś będzie chciał i będzie posiadał taką bazę o jakiej mówiłem, bądź to na szybko zrobi... aa i reputka dorzuce Smile

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
--------------------------------------------------------------------------------------------------------


RE: Potrzebna baza danych (Access) - 17FG+rep - MilanFan - 18-06-2014 21:53

Tematyka dowolna, tak?

EDIT: Dobra, poszło PW. Wink


RE: Potrzebna baza danych (Access) - 17FG+rep - MostWanted - 18-06-2014 22:55

(18-06-2014 21:53)MilanFan napisał(a):  Tematyka dowolna, tak?

EDIT: Dobra, poszło PW. Wink

Sry, ze wcześniej nie odpisywałem.
A co do bazy to kurczę nie za bardzo o to mi chodziło..
Mogłeś na razie nie wysyłać mi tego..
Chodziło mi o taką najbardziej podstawową bazę, nie znam się, ale ta twoja to trochę taka jakby trochę za bardzo skomplikowana. Jakbym oddał to sorowi to by pewnie powiedział, że to nie ja zrobiłem. A o to mi nie chodzi. Chce mu pokazać na tej bazie, ze umiem jakieś podstawy (a na serio to nic nie umiem Jerk2) Mi chodziło o temat jakiś bardziej ogólny a ona wygląda na taką bazę bardziej specjalistyczną


Potrzebna baza danych - do zamknięcia - Roben - 24-06-2014 21:59

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.