Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Błąd - Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Błąd - Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności. (/Temat-Blad-Niestety-nie-mozemy-teraz-wyslac-tej-platnosci-92763)



Błąd - Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności. - JimmyWang - 18-06-2014 18:33

Witajcie,

mógłby mi ktoś powiedzieć od czego to zależy ? Na infolinii jak dzwonię to nie widzą problemu i nie znają przyczyny.. Raz dziennie udaje mi się wypłacić/wysłać moje pieniądze no ale nie bądźmy śmieszni, raz dziennie ? Ma ktoś pomysł jak to naprawić ? Próbowałem na każdej możliwej przeglądarce i ciągle to samo.. Konto jest zweryfikowane (gdy nie było również ten sam błąd wyskakiwał), nie ma przekroczonych limitów ani nic.


RE: Błąd - Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności. - Majka - 18-06-2014 18:37

Nałożyli Ci jakiś limit i teraz nie chcą się przyznać. Jak nie znają przyczyny to niech zapytają wyżej Idea
Pewnie tego już nie obejdziesz. Nowe konto jedynie...


RE: Błąd - Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności. - marcel_kk - 18-06-2014 18:46

Mają pozakładane różne blokady, jak automaty wyłapują odstępstwa od reguły
to zaczynają się problemy.
Kiedyś miałem coś podobnego, konsultantka poleciła aby nie robić
żadnych transakcji na koncie przez minimum 24 godziny, bo każda próba powiększy ten czas. Cos tam zadziałało.


RE: Błąd - Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności. - JimmyWang - 18-06-2014 18:49

No ale nie mam limitów bo konto zakładane było niedawno, ja otrzymywać płatności mogę, wydawać pieniędzy już nie..


RE: Błąd - Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności. - xardas1020 - 19-06-2014 12:11

(18-06-2014 18:49)JimmyWang napisał(a):  No ale nie mam limitów bo konto zakładane było niedawno, ja otrzymywać płatności mogę, wydawać pieniędzy już nie..

masz limit/ograniczenie bez informacji o nim na koncie bo takie ograniczenia paypal również stosuje Smile
nie loguj się z 2-3 dni na konto w ogóle, powinno pomóc Smile


RE: Błąd - Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności. - JimmyWang - 19-06-2014 12:13

No ale na infolinii twierdzą, że wszystko gra z kontem


RE: Błąd - Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności. - xardas1020 - 19-06-2014 12:16

(19-06-2014 12:13)JimmyWang napisał(a):  No ale na infolinii twierdzą, że wszystko gra z kontem

na infolinii zależy na kogo trafisz
jeden ci pomoże i zobaczy problem a inny cię spławi bo np panience w manicure przeszkodzisz


RE: Błąd - Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności. - JimmyWang - 19-06-2014 12:25

Akurat z gościem rozmawiałem no chyba, że on też pedicure robił Tongue

No nic w takim razie nie ma konkretnego sposobu na ominięcie tego probelmu, dziękuję i można zamknąć


Błąd - Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności. - Roben - 19-06-2014 13:06

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Błąd - Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności. - daniel42na - 08-07-2014 23:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.