Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie od dzis w PPA. Chce sprobowac BlogLock - Pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: BlogLock (/Forum-BlogLock-384)
+---- Wątek: Nie od dzis w PPA. Chce sprobowac BlogLock - Pytania (/Temat-Nie-od-dzis-w-PPA-Chce-sprobowac-BlogLock-Pytania-92749)



Nie od dzis w PPA. Chce sprobowac BlogLock - Pytania - lolekxp - 18-06-2014 13:05

Witam, siedze w PPA juz od ponad roku i jak narazie dobrze mi idzie, szukanie nisz i zarobienie na nich to juz zaden problem, jednak szukam alternatyw, chcialbym wiedziec pare rzeczy zanim przystapie zarabiac tutaj.

1. Umowa o dzielo czy jest dalej od 15$ i jak wyglada? (wy mi wysylacie a ja jedna kopie odsylam?) , chcialbym na konto bankowe wyplacac i byc rozliczony

2. Mam profesjonalne blogi, wordpressa dobrze znam tak jak i photoshopa na troszke wyzszym poziomie, umiem zrobic cos co sie wyroznia w tlumie i wlasnie mam dwa nowe blogi przygotowane pod to, chcialbym wiedziec czy moge zachowac swoje domeny, czy moge stosowac wlasny gateway z wlasna grafika na www? czy moge sam ustawiac oferty? czy dobre sa stawki z USA (na USA najlepiej umiem wypromowac wiekszosc)

3. Wiem ze mam nie wrzucac linkow konkurencyjnych, ale czy bloglock ma swoje mirrory ? czy tylko jest content lock na moim blogu?

Czekam na odpowiedzi, inaczej nie zaczne Smile


RE: Nie od dzis w PPA. Chce sprobowac BlogLock - Pytania - sewirus - 18-06-2014 13:33

1. Nie 15$ a 150$ (dobrze pamiętam?)
3. Bl to tylko gateway, ale polecam jak chcesz mirrory to dawać link do sharebay


RE: Nie od dzis w PPA. Chce sprobowac BlogLock - Pytania - Karczu - 19-06-2014 22:07

1. Umowa jest od 100$, a wypłacać można od 15$.

2. Jeżeli są to Twoje blogi na Twoim serwerze, to po prostu zainstaluj na nich BlogLock Plugin. Będziesz miał takiego samego gatewaya na nich z takimi samymi możliwościami jak blogi zarejestrowane u nas Smile

3. Jeżeli masz bloga założonego na bloglock.net, to tylko nasz gateway/content locker + ewentualnie mirrory ze sharebay.net lub hotcash.pl (2 inne nasze serwisy). Jeżeli z kolei korzystasz z naszego BlogLock Plugin (czyli masz bloga na swoim serwerze) to możesz mieć mirrory z innych serwisów.

Nadmienię też od razu, że zakłądając darmowego bloga na bloglock.net, można podpiąć do niego oczywiście własną domenę Smile


RE: Nie od dzis w PPA. Chce sprobowac BlogLock - Pytania - lolekxp - 20-06-2014 11:15

Ok dziękuje Wam obu za odpowiedzi.

1. 100$ to latwizna i chwila moment wiec umowa jak najbardziej bo nie chce problemow.

2. Oczywiscie ze na swoim serwerze, dlatego plugin, bo ja nie widze opcji zebym nie mogl kodu szablonu do wordpressa przerobic a to dla mnie podstawa bo ciagle cos wymyslam.

3. Ogladalem hotcash bo to subskrypcja SMS a tez w nia wchodze wlasnie majac wlasny portal filmow online.

Btw. ogladalem hotcash i jeden z programow partnerskich i mysle ze powinniscie na to uwage zwrocic.

http://fejs-podgladacz.pl/

[Obrazek: ssss.png]

Ogolnie to zarabiam na HighCash, ale chce jeden blog poswiecic innemu serwisowi i porownac konwersje, leady itp, domena juz od dluzszego czasu zeby byla milsza dla gugla noi seo zaden problem nie bedzie wiec szybko bede mogl poczuc stawki na wlasnej skorze Wink.

Ogolnie wiem ze sa tu wojny konkurencji, wzajemne nagonki i walka o uzytkownikow, wymyslanie na siebie roznych baboli, ale ja mam to wszystko gdzies u kogo jestem w serwisie, dla mnie sie liczy moj zysk i to jak jestem traktowany, serwisy ktore olewaja i kreca wymijam


RE: Nie od dzis w PPA. Chce sprobowac BlogLock - Pytania - notentego - 20-06-2014 13:36

Hotcash to premium sms, nie subskrypcje Wink


RE: Nie od dzis w PPA. Chce sprobowac BlogLock - Pytania - lolekxp - 21-06-2014 08:06

Rzeczywiscie, jeden sms jest do wyslania i nie bedzie pobierac 3x w tygodniu Smile


RE: Nie od dzis w PPA. Chce sprobowac BlogLock - Pytania - poduszka12 - 20-07-2014 21:48

Ile posiadasz własnych blogów/ stron?