Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak stworzyć swój własny serwis PPA/CPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jak stworzyć swój własny serwis PPA/CPA (/Temat-Jak-stworzyc-swoj-wlasny-serwis-PPA-CPA-92729)



Jak stworzyć swój własny serwis PPA/CPA - siwrus1231 - 18-06-2014 10:11

Siemka. Tak jak w temacie, jak stworzyć swój własny serwis PPA/CPA, który będzie stworzyć łatwiej? Jakie są wymagane języki programistyczne? Jaki nakład finansowy? A na koniec, nie myślcie, że jestem dzieckiem 10letnim, który z dnia na dzień chce stworzyć własny serwis PPA. Oczekuje poważnej odpowiedzi Big Grin Pozdrawiam Big Grin


RE: Jak stworzyć swój własny serwis PPA/CPA - PaulRcootiC - 18-06-2014 11:00

Prawnik,ktory będzie pisał regulaminy,umowa z tymi co daja oferty np.Mobiltek,kasa na inwestycje i inne.


RE: Jak stworzyć swój własny serwis PPA/CPA - lolekxp - 18-06-2014 11:16

no popatrz chociażby na serwisy PPA które już stoją, mają umowy z takimi sieciami jak AdWorkmedia które dostarczają im reklamy i płacą.

Ogólnie potrzebna ci bedzie ekipa składająca sie m.in z:
- Administrator Główny.
- Grafik który najlepiej projektował serwis - w przyszłości on najlepiej będzie go modyfikować pod nowe potrzeby rynkowe.
- Prawnik który napisze regulamin, będzie bronił Twojego interesu, CPA/PPA to duży % fake contentu i musisz sie liczyć ze sieci maja mnostwo zgloszen w sprawie oszustw a bez dobrego prawnika moga cie skubac ladnie.
- Księgowa która będzie zajmowała się finansami, umowami dla użytkowników (teraz musisz oferowac pomoc w rozliczaniu sie inaczej nie masz co z konkurencja rywalizowac, samemu polecialem na serwis gdzie mi umowe o dzielo wystawiaja bo to dla mnie wygodne, podpis i legal bo podatek z glowy.
- Programista CMS, JS, PHP, HTML5 (...)

_