Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Start poważnego FP na facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Start poważnego FP na facebook (/Temat-Start-powaznego-FP-na-facebook-92706)



Start poważnego FP na facebook - Qnc - 17-06-2014 20:46

Witam
Ostatnio chodzi mi po głowie, żeby stworzyć poważny FP trafiający w konkretną nisze. Mój problem polega na tym, że jak dotąd prowadziłem strony o raczej rozrywkowej treści jednakże z powodu znudzenia i znikomych zysków stwierdziłem, że czas najwyższy wziąć się za coś ambitniejszego. I w ten oto sposób wpadłem na pomysł FP całkiem unikalnego, moim zdaniem przyszłościowego, który z biegiem czasu mógłby trafić do dużej widowni.

Chciałbym poprosić forumowiczów z większym doświadczeniem o poradę w dwóch dziedzinach prowadzenia tego FP:
- Jak wypromować się od zera? Mój największy FP został usunięty przez fb a drugi mniejszy przegrałem w zakładzie (wiem to brzmi idiotycznie). Tak jak z początkami na stronach rozrywkowych nie miałem problemu bo można się łatwo wypromować na podstawie zasady share za share i like za like, tak nie widzę żadnych bardziej efektywnych metod promocji tego FP.

- Jak stworzyć profesjonalnie wyglądającą oprawę graficzną? (na początek profilowe i oś czasu, potem mam nadzieje jakieś grafiki pod treść wrzucaną na FP) Chciałbym ogarnąć to sam, żeby się czegoś nauczyć i przy okazji nie inwestować w FP póki nie mam pewności, że wypali. Jakie programy i kursy polecacie? (Totalnie zielony w grafice)


RE: Start poważnego FP na facebook - bitcoinmaster - 18-06-2014 22:48

Jaką tematykę fp masz na myśli? Bo napisałeś to tak, że nie wiadomo nic...


RE: Start poważnego FP na facebook - cord - 19-06-2014 00:19

photoshop cs6 poradniki i lecisz Tongue


RE: Start poważnego FP na facebook - Qnc - 20-06-2014 16:10

(18-06-2014 22:48)bitcoinmaster napisał(a):  Jaką tematykę fp masz na myśli? Bo napisałeś to tak, że nie wiadomo nic...

Jeśli mówię, że jest to coś nowego i prawdopodobnie chce trafić w niszę to chyba oczywiste, że nie chcę zdradzę mojego pomysłu.

(19-06-2014 00:19)cord napisał(a):  photoshop cs6 poradniki i lecisz Tongue

Wielkie dzięki za podpowiedź Big Grin
1. Polecasz jakiś konkretny poradnik może?
2. Ile czasu osobie z całkiem dużym zapałem i ilością czasu powinno zająć ogarnięcie photoshopa?


RE: Start poważnego FP na facebook - Klin - 20-06-2014 16:15

(20-06-2014 16:10)Qnc napisał(a):  
(18-06-2014 22:48)bitcoinmaster napisał(a):  Jaką tematykę fp masz na myśli? Bo napisałeś to tak, że nie wiadomo nic...

Jeśli mówię, że jest to coś nowego i prawdopodobnie chce trafić w niszę to chyba oczywiste, że nie chcę zdradzę mojego pomysłu.

(19-06-2014 00:19)cord napisał(a):  photoshop cs6 poradniki i lecisz Tongue

Wielkie dzięki za podpowiedź Big Grin
1. Polecasz jakiś konkretny poradnik może?
2. Ile czasu osobie z całkiem dużym zapałem i ilością czasu powinno zająć ogarnięcie photoshopa?

Kilka miesięcy, jest to potężne narzędzie.

Nikt nie chce żebyś podawał tutaj swoją niszę, napisz tylko dziedzinę. Będzie łatwiej pomóc.


RE: Start poważnego FP na facebook - Patenciarz - 20-06-2014 16:25

Wystarczy ze wedlug poradnik jakiegos bedziesz robic np Logo czy cos i mozesz zrobic wlasne , pomysly wtedy same wpadaja do glowy , na youtube pelno tego jest zreszta Smile ja ogolnie nie wiem czego duzo sie w gimpie uczylem i to tez spoko program jest gorszy od PS'a ale tez spoko rzeczy mozna robic i latwy w obsludze


RE: Start poważnego FP na facebook - prololex - 21-06-2014 07:30

Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć tworzenia i promowania fanpage - poszukaj w sekcji poradniki.
Masz link do jednego, żebyś się nie zmęczył Big Grin - http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-facebook-pasja-fani-zysk-81682

Co do grafiki do fp też masz poradnik - http://zarabiam.com/Temat-FACEBOOK-Powiaz-zdjecie-w-tle-i-profilowe-76871