Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik statystycznego milionera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik statystycznego milionera (/Temat-Dziennik-statystycznego-milionera-92701)

Strony: 1 2 3 4


Dziennik statystycznego milionera - Płotkagiełdowa - 17-06-2014 19:27

Witam
Jestem uczniem 3 klasy szkoły średniej(własnie kończę),no to tyle o mnie Big Grin

Siedzę już jakiś czas w temacie zarabiania przez internet i na giełdzie,przeszperałem internet ale z powodu lenistwa i braku dyscypliny większość rzeczy mi się średnio udawała i miałem z nich dość skromne profity Wink
Rok-dwa lata temu poczułem woń giełdy i jej możliwości ;)Jak pewnie każdy zacząłem szperać po necie jak tu stać się rekinem giełdowym tam natrafiłem na stronę o plus500 facepalm i zaczęła się zabawa,przegrałem jeden bonus,może dwa i na tym się skonczyło.Jednak na tej stronie natrafiłem na książke którą wcześniej traktowałem jako banał(oceniłem po okładce)-"Bogaty ojciec...." /Cool
Dalej nie chce mi się pisać bo pewnie większość z nas zaczynała od tej książki i tak jak wam we mnie też narodził się ten pierwiastek by dążyć do bycia niezależnym finansowo Wink
Mój problem polega na tym że zaczynam i nie kończe,przeczytałem dwie ksiązki i poszperałem na forach itp,straciłem jakieś tam stówki przy pierwszej wpłacie do brokera i nastąpiła przerwa.Teraz postanowiłem wziąć się w garść.Dodam że pracuje i wracam do domu o 19 00 Big Grin ale byli tacy co mieli gorzej więc ja też mogę dać rade.
Dobra do rzeczy:
Nie będe tu pisał o tym ile zarobiłem w tyg tylko co przeczytałem ile czasu na to poświęciłem gdyż wiem ze to jest na razie ważne a dużo osób o tym zapomina,więc dla wielu ten dziennik może wydawać się nudny i taki pewnie będzie ale piszę go głównie dla siebie Wink
Wczorajszy dzień był inauguracją,przeczytałem kilka stron forex dla bystrzaków(drugi raz czytam) + 30 min na forum comparic Wink
A teraz biorę się za czytanie czytanie i jeszcze raz czytanie:
40 stron chyba dam rade do 22 Tongue
PS Na początku raczej zacznę od Opcji Binarnych Wink


RE: Dziennik statystycznego milionera - badii - 17-06-2014 20:10

(17-06-2014 19:27)Płotkagiełdowa napisał(a):  Jestem uczniem 3 klasy szkoły średniej(własnie kończę),no to tyle o mnie Big Grin

Chyba już nie jesteś =D
Jak wyniki zobaczysz to już przestaniesz prowadzić dziennik, dżołk Big Grin

powo!


RE: Dziennik statystycznego milionera - Płotkagiełdowa - 17-06-2014 22:28

heh dzięki Wink
A dzisiejszy wieczór zakonczymy nazwiskiem Schafermeier Wink
Koleś zarobił na sesji na żywo 50 tys grając średnio stawkami po 600 euro Wink
Jutro jestem w domu a w czwartek Boże Ciało więc mogę dać czadu Tongue Poczytamy sobie jak on to zrobił Wink


RE: Dziennik statystycznego milionera - qive - 17-06-2014 23:32

życzę powodzenia ,może Ci się uda.


RE: Dziennik statystycznego milionera - Płotkagiełdowa - 18-06-2014 13:29

Dobra przełknąłem nudną pigułkę artykułu o przekrętach brokerów i domów maklerskich,gdy zacząłem czytać o tym jak broker oszukuje klienta w niektórych przypadkach to trochę zwątpiłem czy da się zarobić Tongue
Jakiś czas temu założyłem konto w Spark Profit gdzie inwestuje się punkty zamiast pieniędzy i jestem na etapie testowania(mam w rogu licznik transakcji który się cofa po każdej otwartej pozycji i chyba po tym czasie zaczną mi liczyć punkty) Wink Jak zdobędę 20 000 to mogę coś tam zarobić Tongue

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

wcześniej miałem też kilka stratnych więc pewnie jakby je po podliczać to jestem na zero,ale jak wspominałem na razie nie muszę się martwić o straty,sama platforma jest trochę dziwna ale da się w niej odnaleźć.


RE: Dziennik statystycznego milionera - Płotkagiełdowa - 18-06-2014 21:06

Dziejszy dzień był naprawde dobry Wink
udało mi się dobrnąć do 7 000 pkt,obejrzeć "1 odcinek trading po pracy"(czapki z głów) i trochę poczytać Wink
Mam jesze otwarte 3 pozycje i musle ze dwie z nich zamkne na TP ewentualnie dolar/euro moze zarysować o SL ale zaryzykuje i nie będe zamykał pozycji Wink
PS jutro święto więc dam sobie spokój z giełdą i zarabianiem zatem kolejny post w weekend Wink
A tu screen z jednej udanej transakcji,mysle ze nie często zdarza kupić tak blisko dołka i zamknąć przy szczycie Tongue

[Obrazek: bla.jpg]

Dzisiejsze podsumowanie:


[Obrazek: image.jpg]


RE: Dziennik statystycznego milionera - MrocznyKILL - 18-06-2014 21:13

Powodzenia i wysokich zarobków życzę Smile


RE: Dziennik statystycznego milionera - Płotkagiełdowa - 20-06-2014 18:52

Dzieki Panowie za słowa otuchy Tongue
mniej więcej godzinę temu wróciłem więc można zacząć pogłębianie wiedzy z dziedziny inwestowania na giełdzie Big Grin
Bardziej rozwiązłego postu spodziewajcie się po 23 Wink


RE: Dziennik statystycznego milionera - fryzjer - 20-06-2014 19:08

powodzenia będę śledził twój dziennik Smile


RE: Dziennik statystycznego milionera - Płotkagiełdowa - 20-06-2014 21:26

Okej więc sytuacja wygląda tak:
wczoraj + dzisiaj udało mi się dobrnąć do 12 tys pkt Smile

[Obrazek: jony.jpg]

Dzisiaj byłem zbyt pewny siebie i po 30 sek analizie od razu zacząłem "grać" pokerface
Jeden z najgorszych błędów ale i tak na sparkprofit nauczyłem się dawać stop losy bo innego wyjścia nie ma gdyż stop los jest przymusowy Smile
Dzisiejsza "lekcja"


[img]http://s14.postimg.org/cpwzqa0lpLol.jpg[/img]

w weekend poszukam jakiejś platformy na której będe inwestował,kusi mnie forex i giełda chociaż wydaje mi sie ze powinienem zacząć od opcji binarnych,ale na te znowu bede mógł poświecić czas dopiero w nocy,w sumie na giełdę też ale wiadomo jaka jest różnica Wink
A teraz coś poczytam,jutro przeanalizuje porażki więc dobranoc Tongue