Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]neostrada z-list - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]neostrada z-list (/Temat-Rozwiazane-neostrada-z-list-927)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]neostrada z-list - zozol - 15-01-2010 17:18

witam. jak wiadomo neostrada ma zmienne ip a lockerz banuje za kilka kont na jednym ip. jest jakies ryzyko bana kiedy zrobie np 10kont przez neostrade?


RE: neostrada z-list - Athemis - 15-01-2010 17:25

Ojj, człowieku.
Daj na luz! Zdobędziesz te PTZ, a jak bedziesz chciał coś zamówić i tak Cie znajdą - nie warto.


RE: neostrada z-list - Alcor - 15-01-2010 17:28

Oczywiście że Cię zbanują, jak masz neostrade i zmieniasz ip, to zmienia się tylko końcówka ip, a początek zostaje taki sam. Nie opłaca się oszukiwać, lepiej jechać na legalu i cieszyć się potem ze zdobytych nagród.


RE: neostrada z-list - cpr - 15-01-2010 17:40

(15-01-2010 17:28)Alcor napisał(a):  Oczywiście że Cię zbanują, jak masz neostrade i zmieniasz ip, to zmienia się tylko końcówka ip, a początek zostaje taki sam. Nie opłaca się oszukiwać, lepiej jechać na legalu i cieszyć się potem ze zdobytych nagród.

No nie jest to prawdą;
ja oczywiście nie namawiam do oszukiwania, ale co do IP neo to nie prawda;
zmienia się niemalże całe IP:
pozostają te same tylko dwie pierwsze cyfry, które nie mogą być zmienione bo oznaczają kod kraju.


RE: neostrada z-list - zozol - 15-01-2010 17:54

znacie jakis sposób na zdobycie z-listy? Smile po 2pkt to bede zbieral 5lat na nagrode jakąś Blush

@up
to znaczy że tworzenie kont przez neostrade jest bezpieczne?


RE: neostrada z-list - cpr - 15-01-2010 18:08

(15-01-2010 17:54)zozol napisał(a):  znacie jakis sposób na zdobycie z-listy? Smile po 2pkt to bede zbieral 5lat na nagrode jakąś Blush

@up
to znaczy że tworzenie kont przez neostrade jest bezpieczne?

Rób jak chcesz, ale sprawdzanie IP to nie wszystko; jest jeszcze mase innych sposobów na sprawdzenie fake kont.


RE: neostrada z-list - Alcor - 15-01-2010 19:04

Tworzenie kont przez neostrade jest karane, przekonało się o tym już dużo osób .

(15-01-2010 17:40)cpr napisał(a):  No nie jest to prawdą;
ja oczywiście nie namawiam do oszukiwania, ale co do IP neo to nie prawda;
zmienia się niemalże całe IP:
pozostają te same tylko dwie pierwsze cyfry, które nie mogą być zmienione bo oznaczają kod kraju.

cpr sam mam neostrade więc moge Ci pokazać wynik po zmianie ip.

56.10.xx.xxx <<< przez zmianą

56.10.xx.xxx <<< po zmianie

Tylko x się zmienił, początek został taki sam, a nie tak jak mówiłeś że zmieniają się tylko dwie pierwsze cyfry.


RE: neostrada z-list - zozol - 15-01-2010 19:53

ok dzieki za odpSmile mozna zamknac


RE: neostrada z-list - cpr - 15-01-2010 20:46

(15-01-2010 19:04)Alcor napisał(a):  Tworzenie kont przez neostrade jest karane, przekonało się o tym już dużo osób .

(15-01-2010 17:40)cpr napisał(a):  No nie jest to prawdą;
ja oczywiście nie namawiam do oszukiwania, ale co do IP neo to nie prawda;
zmienia się niemalże całe IP:
pozostają te same tylko dwie pierwsze cyfry, które nie mogą być zmienione bo oznaczają kod kraju.

cpr sam mam neostrade więc moge Ci pokazać wynik po zmianie ip.

56.10.xx.xxx <<< przez zmianą

56.10.xx.xxx <<< po zmianie

Tylko x się zmienił, początek został taki sam, a nie tak jak mówiłeś że zmieniają się tylko dwie pierwsze cyfry.
Również mam neo i przed napisaniem postu sprawdziłem, żeby głupot nie pisać. U mnie po zresetowaniu nie zmieniły sie tylko dwie pierwsze cyfry; najprawdopodobniej jak zresetujesz raz jeszcze to się zmieni.
Poza tym nawet rząd 4 pierwszych cyfr ma tysiące ludziWink


RE: neostrada z-list - Alcor - 15-01-2010 21:05

No tak, ale lockerz w jakiś sposób wyłapuje takich co zakłądają fake konta poprzez zmiane ip.