Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki hosting video? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Jaki hosting video? (/Temat-Jaki-hosting-video-92696)



Jaki hosting video? - oskar063 - 17-06-2014 16:57

Witam. Mam pytanie. Mianowicie na hdvod w zajawce jak moge wpisac sobie jakis URL (powiedzmy poczatek czegos co po wykupieniu bedzie całe) jest to jakis niby koncert. I skad mam wkleic link? Gdzie moge wrzucic filmik ktory mam na kompie zeby op wklejeniu w ZAJAWCE dzialal ? odpalal sie? Bo youtube,dailymotion i inne nie dzialaja..

Zalozylem darmowy serwer FTP wrzucilem filmik ale nie umiem linku wziac do niego :/


RE: Jaki hosting video? - oskar063 - 18-06-2014 22:19

Jest ktoś w stanie pomóc?


RE: Jaki hosting video? - themate0 - 19-06-2014 02:03

mi się zajawka odpalała jak wrzuciłem na zwykły hosting strony www od az.pl


RE: Jaki hosting video? - oskar063 - 19-06-2014 13:19

ale Az.pl jest płatne wiec troche lipa...

Coś innego?


RE: Jaki hosting video? - themate0 - 19-06-2014 13:46

spróbuj hostinger.pl, tam jest darmowy Tongue


RE: Jaki hosting video? - oskar063 - 19-06-2014 17:21

Mam link ale po odpaleniu nie ma odtwarzacza tylko sciaga sie od razu :/


RE: Jaki hosting video? - lolekxp - 23-06-2014 08:24

na prawde szkoda Ci 20zl/6 miesiecy kupic normalny hosting gdzie masz wszystko zapewnione, nie masz reklam i server uptime 99,9% ? darmowe ftp to shit, wolne lacze download/upload, w kazdej chwili ci wyczyscic moga i tak mozna wymieniac, a kupisz jeden hosting za 2 dyszki na pol roku a sa nawet tansze i masz duzo miejsca, szybkosc, jakosc. Jak kupisz hosting dostaniesz na maila wszelkie info jak polaczyc sie z ftp oraz bedziesz mial pomoctechniczna zapewniona.