Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dieta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: dieta (/Temat-dieta-92691)

Strony: 1 2


RE: dieta - hrabinia22 - 30-06-2014 11:28

Pewnie, że tak. Musisz mieć właściwe wykształcenie i duże doświadczenie. Bez tego ani rusz.


RE: dieta - Golona - 30-06-2014 11:42

(30-06-2014 11:28)hrabinia22 napisał(a):  Pewnie, że tak. Musisz mieć właściwe wykształcenie i duże doświadczenie. Bez tego ani rusz.

Bzdury opowiadasz, siedzę w kulturystyce i dietach prawie 3 lata i jedyne czego jestem pewny to to, że wykształcenie ( jeśli mówimy o wykształceniu szkolnym, dyplomowym itp. ) nie ma nic wspólnego z dobrym trenerem czy dietetykiem, nie mówię, że się nie przyda, ale na pewno nie jest najważniejsze. Liczy się DOŚWIADCZENIE i nic więcej, godziny spędzone na treningach, układanie diet metodą prób i błędów, tylko to może Cie tego nauczyć na 100%.


RE: dieta - rekki - 20-11-2014 20:41

Temat trochę stary, jednak postanowiłem go troszeczkę ożywić.
Szukam osoby, która chciałaby wejść ze mną w współpracę (układanie diet) na zasadzie - Ty znajdujesz klienta, ja układam dietę. Kasą dzielimy się po połowie - czyli po 7,5zł od ułożonej diety.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania to zapraszam na PW.


RE: dieta - pointsmaster - 20-11-2014 23:00

Zawsze możesz zacząć prowadzić blog i z niego generować zysk. Może durzucić jakiś program partnerski lub reklamy. Nie będą to kokosy ale zawsze coś


RE: dieta - MaLiN - 21-11-2014 02:17

(20-11-2014 20:41)rekki napisał(a):  Temat trochę stary, jednak postanowiłem go troszeczkę ożywić.
Szukam osoby, która chciałaby wejść ze mną w współpracę (układanie diet) na zasadzie - Ty znajdujesz klienta, ja układam dietę. Kasą dzielimy się po połowie - czyli po 7,5zł od ułożonej diety.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania to zapraszam na PW.

Oferowałeś się na forach typowo treningowych?


RE: dieta - rekki - 21-11-2014 13:50

Póki co nie, bo nie mam na żadnym konta, a do takiej sprzedaży przydała by się jakaś "renoma" ;p


dieta - piotrekprorok - 26-08-2015 12:51

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.