Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wakacje z groupona - co sądzić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wakacje z groupona - co sądzić? (/Temat-Wakacje-z-groupona-co-sadzic-92669)



Wakacje z groupona - co sądzić? - nitroo - 16-06-2014 23:03

Cześć, zastanawiam się się by wykupić wakacje dla siebie i mojej dziewczyny z groupona. Ku zdziwieniu znalazłem fajną ofertę w Karpaczu za niewielkie pieniądze, sprawdziłem ile by to kosztowało i cena była śmiesznie niska. Za 7 noclegów dla 2 osób + śniadanie + parking koszt wynosi 599zł. Aż dziwne. Czy miał ktoś z Was styczność z wakacjami kupionymi na grouponie? Proszę o opinię Wink


RE: Wakacje z groupona - co sądzić? - DeoRIP - 16-06-2014 23:15

Ogólnie jest spoko mówiąc potocznie ale jeżeli oferta jest przekłamana ( nie jest dokładnie to co w ogłoszeniu lub na zdjęciach - nie są odzwierciedleniem rzeczywistego miejsca w którym mamy odpocząć grupon nic nie robi i nawet nie zwraca pieniędzy - miałem taki przypadek) Jeżeli chodzi o grupon itd są tam bardzo ciekawe oferty i dość opłacalne lecz jeżeli trafimy na jakiś tak zwany bubel co pisałem wyżej to niestety ale jesteśmy stratni czas nerwy i pieniądze z czym musimy się liczyć.


RE: Wakacje z groupona - co sądzić? - nitroo - 16-06-2014 23:24

Właśnie chciałem tego uniknąć. Czyli najlepiej jest obadać na własną rękę czyli poszukać opinii o danym obiekcie? i czy warto przed kupnem na groupon zadzwonić do danego hotelu czy mają miejsca ?


RE: Wakacje z groupona - co sądzić? - DeoRIP - 16-06-2014 23:27

Tak to jet chyba oczywiste Wink Przynajmniej w moim mniemaniu Wink


RE: Wakacje z groupona - co sądzić? - nitroo - 16-06-2014 23:28

okej dzięki za informacje Wink czekam na opinię innych osób


Odp: Wakacje z groupona - co sądzić? - Xkr - 16-06-2014 23:36

Sprawdz dokladnie, podzwon

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2