Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZŁODZIEJ dawgal !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: ZŁODZIEJ dawgal !! (/Temat-ZLODZIEJ-dawgal-92658)

Strony: 1 2 3


RE: ZŁODZIEJ dawgal !! - Forever555 - 17-06-2014 21:05

Powiem tylko tyle, że konto sprzedałem i automatycznie go nie tykałem. Pewnie teraz dostał blokadę za wysyłanie zaproszeń i po kontach.


RE: ZŁODZIEJ dawgal !! - ziel20 - 17-06-2014 22:47

Koles skoncz pieprzyc za przeproszeniem Wink na pw sie nie odzywasz a nagle tutaj tak Wink ?

po 1 ani jednego zaproszenia nie wyslalem Wink
po 2 zostało zmienione HASŁO !
po 3 dzisiaj o dziwo mail się SAM zmienił Wink
po 4 widze tutaj nie jedna skarga na ciebie
po 5 jesteś złodziejem POZDRO.


RE: ZŁODZIEJ dawgal !! - Forever555 - 18-06-2014 05:55

Nie codziennie jestem na forum. Wiesz, możesz mówić, że nie wysłałeś, ale nikt ci tego nie udowodni. Pewnie sam to zrobiłeś. Jak mail mógł się sam zmienić.? Ja mogę dostarczyć dowody jakie chcecie, logi, trasy pakietów łotewer...

Wysłane z mojego Blade III przy użyciu Tapatalka


RE: ZŁODZIEJ dawgal !! - ziel20 - 18-06-2014 06:38

no tak teraz bedziesz super bo nie mam dowodow co Big Grin przez 20zl nie zbiednieje a tylko chcialem ostrzec innych przed toba Wink
dziwna sprawa ze inni maja taakie same problemy z toba co
i swoka droga jak wchodzisz na forum to raczej widzisz nieodczytana wiadomosc a nie raczyles na zadna odpowiedziec Wink


RE: ZŁODZIEJ dawgal !! - Forever555 - 18-06-2014 09:12

Powiedz mi kto jeszcze ma ze mną problem, wyjaśnię go.

Wysłane z mojego Blade III przy użyciu Tapatalka


RE: ZŁODZIEJ dawgal !! - ziel20 - 18-06-2014 11:53

Poczytaj strony wcześniej Wink


RE: ZŁODZIEJ dawgal !! - Forever555 - 18-06-2014 12:01

@Radek4921, nigdy wcześniej nie sprzedawałem konta na fb, to moje 2 pierwsze, wcześniej sprzedawałem konta na chomikuj. Więc coś mi tu się nie zgadza. Niech poda mi link do profilu tego usera. Aha, i proszę o usunięcie mojego maila z postów.