Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
A jednak scam? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Thisbox.pl (/Forum-Thisbox-pl-103)
+----- Dział: Dyskusja (/Forum-Dyskusja-104)
+----- Wątek: A jednak scam? (/Temat-A-jednak-scam-9264)



A jednak scam? - Paviano - 25-06-2010 12:51

Przed wczoraj, kiedy to można było rezerwować nagrody, zająłem sobie 15 PKT i nie mogłem brać udziału w rywalizacji. Napisałem do Administracji i w odpowiedzi napisali mi, że żadnej nagrody nie rejestrowałem. Napisałem im w jaki sposób zarezerwowałem nagrodę (zająłem ją tuż przed dodaniem 20 PKT), a w mailu powrotnym napisali mi, że wziąłem pendrive za 22 PKT!. Nie dość, że wciskają kit to jeszcze nie wiedzą za jaką cenę są wystawiane nagrody! Widzieliście na ThisBox pendrive za 160pkt? Bo admin widział...


RE: A jednak scam? - Zythus - 25-06-2010 13:00

Nie wiem, ja zarezerwowałem i wpisałem kod od tyłu.. tyle Tongue


RE: A jednak scam? - SZAFI - 25-06-2010 13:04

Czy wy zawsze z jednego błędu administracji musicie pisać tematy że to SCAM... ?


RE: A jednak scam? - NaoS - 25-06-2010 14:44

Nie miałem żadnych problemów.
Dwa dni wcześniej wytypowałem nagrodę, wczoraj elegancko wpisałem kod od tył.
Dziś mają być wyniki.


RE: A jednak scam? - Paviano - 25-06-2010 16:40

Nie pisałem do Administracji, że to scam.
Spytałem co jest nie tak, a w kolejnym mailu napisali mi, że 4 czerwca miałem 22 pkt i zamówiłem pendrive za 160 pkt.