Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] System bukmacherski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] System bukmacherski (/Temat-Sprzedam-System-bukmacherski-92579)



[Sprzedam] System bukmacherski - majlo - 14-06-2014 20:59

1.Nazwa przedmiotu :Bukmacherka - System gry live
2.Opis przedmiotu : Poradnik opisujący bardzo prosty i skuteczny system gry live. Chociaż poradnik opisany jest na podstawie obstawiania meczów piłki nożnej, na tej samej zasadzie śmiało można obstawiać również inne dyscypliny sportowe. Metoda była długo testowana przeze mnie, teraz w pełni dopieszczoną sprzedaję na tym forum. Osobiście potrafiłem zarobić na tym systemie blisko 700 zł w 24 h i chociaż nadal będę tak obstawiał postanowiłem podzielić się z nim kilkoma osobami - konkurencji mi to i tak nie robi. Do skutecznego obstawiana nie potrzebna jest żadna wiedza na temat sportu - bez różnicy czy będzie tym systemem obstawiał kompletny laik czy profesjonalista, wyniki będą bardzo zbliżone.

Poradnik wysyłam do recenzji do Daniela i surfera, proszę nie udzielać się w temacie do czasu dodania recenzji.

3.Zdjęcia :
Moje zarobki tą metodą:
http://s28.postimg.org/k29qim1fh/Bez_tytu_u_5.png
http://postimg.org/image/yv762k335

4.Kontakt : PW
5.Cena : 100 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy, skrill


RE: [Sprzedam] System bukmacherski - bodek7654 - 15-06-2014 08:53

jaki jest margines ryzyka ze metoda nie bedzie skuteczna ?


RE: [Sprzedam] System bukmacherski - majlo - 15-06-2014 11:24

To jest bukmacherka, wiele zależy od szczęścia oraz dobrego ustalenia stawek. Nie wykluczam czarnej serii, lecz zapewniam że rozsądne granie stawkami nie przekraczającymi 10% kapitału na dłuższą metę przynosi zyski. Nie jest to progresja więc nigdy nie ryzykujesz, że wszystko stracisz. Ja całą wpłatę u bukmachera już wypłaciłem i teraz gram wyłącznie na zysku co wyklucza wyjście na - Smile

Poradnik wysłałem do Robena i surfera, czekamy na ich recenzję Smile


RE: [Sprzedam] System bukmacherski - Hiuston - 15-06-2014 12:09

No to ja poczekam na recenzje i wtedy zobaczę czy kupie Wink

@EDIT Jak coś rezerwowałem pisząc ten post Big Grin


RE: [Sprzedam] System bukmacherski - B_Y_K_U - 15-06-2014 12:39

(15-06-2014 12:09)Hiuston napisał(a):  No to ja poczekam na recenzje i wtedy zobaczę czy kupie Wink
Przyłączam się do słów kolegi wyżejSmile Wolę poczekać jaka będzie recenzja. Oby tylko cena była adekwatna do jakości poradnikaCool


Odp: [Sprzedam] System bukmacherski - Damkofr - 15-06-2014 12:49

Ja tak samo czekam.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: [Sprzedam] System bukmacherski - galski.pawel - 16-06-2014 18:27

Wstępnie rezerwuję. Czekam na reckę Wink


RE: [Sprzedam] System bukmacherski - PETERILLUSION - 16-06-2014 18:59

rowniez wstepnie rezerwuje i czekam na recenzje


[Sprzedam] System bukmacherski - daniel42na - 19-06-2014 13:50

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.