Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. (/Temat-Anuntiomatic-program-inny-niz-wszystkie-92560)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Kaspirek - 17-07-2014 10:11

dzis zrobilem troche i mam 11bono Big Grin jeszcze troche do 10k Big Grin haha

jakis czlowiek liczyl jak to sie ma do buxow ? Big Grin
ile wychodzilo by naa buxach a ile tutaj ? Big Grin


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Dereeris - 17-07-2014 10:34

(17-07-2014 10:11)Kaspirek napisał(a):  dzis zrobilem troche i mam 11bono Big Grin jeszcze troche do 10k Big Grin haha

jakis czlowiek liczyl jak to sie ma do buxow ? Big Grin
ile wychodzilo by naa buxach a ile tutaj ? Big Grin

Ale buxów nie ma co porównywać do tego Big Grin Tutaj w miesiąc uzbierasz te 10k pkt i później powoli będziesz zbierał dalej a kasa będzie i tak wpadała a w buxach trzeba się naklikać, wydać kasę na poleconych itp
Jeśli serwis się utrzyma to byłoby super Smile
@edit
Ja od wczoraj 200 uzbierałem, byłoby więcej gdyby nie te ich ciągłe problemy z serwerem...


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Kaspirek - 17-07-2014 14:46

ja mam tez podobny program Smile za darmo trzeba gielde ustawiac czy wzrosnie czy upadnie i co tydzien kasa wpada a uzbierane pkt nie tracimy co tydzien Tongue jak bede mial pierwsza wyplate to dam temat Big Grin
ale chetnych moge zaprosic juz Tongue


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - sebens - 17-07-2014 15:33

Ja już wypłaciłem z tego o czym Kaspirek pisze (30$) Wink

mam 29 poleconych, a działa tylko 3, w tym Kaspirek, zainteresowanych zapraszam na pw


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Dziulas - 17-07-2014 17:22

Muszę otwierać link od adf.ly? I niestety ale jeden link na raz moge otwierać :/


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Toniro - 18-07-2014 03:05

(17-07-2014 17:22)Dziulas napisał(a):  Muszę otwierać link od adf.ly? I niestety ale jeden link na raz moge otwierać :/

Nie trzeba klikać w adf.ly Big Grin Wystarczy że klikniesz w ten pierwszy link który się pojawia, poczekasz aż pokaże się pasek adf.ly i zamkniesz stronę. Oszczędza to kilka sekund ale zawsze Big Grin Punkty i tak są dodawane, sprawdzałam Tongue

A co do tego otwierania jednego linku to czasami jak wpisze się źle capche zalicza jako otwartą reklamę i pozwala potem otwierać tylko jedną na raz. Czasami dzieje się też tak jak strona się nie ładuje Tongue U mnie wystarczy poczekać minutę i potem znów można otwierać 2 na raz Big Grin

(30-06-2014 22:22)MindRoller napisał(a):  Edit: Do ludzi którzy zarejestrowali się z mojego refa: możecie udostępniać w tym temacie swoje reflinki, jak wspominałem jest 11-poziomowy system refów. Mogę również zrobić w poście rozpoczynającym ten temat listę reflinków - bez swojego oczywiście, jak ktoś będzie sie chciał zarejestrować, to sobie po prostu któryś wybierze.

Jeżeli ktoś chciałby się jeszcze zarejestrować
mój reflink Big Grin :
http://backoffice.anuntiomatic.com/registrar.php?patrocinador=Toniro

niestety zbieranie idzie powoli ale się rozkręcam Tongue obecnie mam 270 bonomatics


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Marian4x - 18-07-2014 10:25

Znów konserwacja, chyba będą jakieś zmiany sprawdźcie maila ja dostałem dość obszerne info ale nie wiele z tego rozumiem może ktoś to rozgryzie?

EDIT: Chyba zrezygnowali z PP wypłaty będą na konta bankowe, będą uruchomione tablice we wszystkich krajach gdzie działa anuntiomatic, tyle się dowiedziałem na razie


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Dereeris - 18-07-2014 13:57

(18-07-2014 10:25)Marian4x napisał(a):  Znów konserwacja, chyba będą jakieś zmiany sprawdźcie maila ja dostałem dość obszerne info ale nie wiele z tego rozumiem może ktoś to rozgryzie?

EDIT: Chyba zrezygnowali z PP wypłaty będą na konta bankowe, będą uruchomione tablice we wszystkich krajach gdzie działa anuntiomatic, tyle się dowiedziałem na razie

Może nowy serwer kupią w końcu? Big Grin
ii przy okazji mój ref: Big Grin
http://backoffice.anuntiomatic.com/registrar.php?patrocinador=Asghaton


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Dziulas - 18-07-2014 21:25

Niech Ktoś da instrukcję jak przejść na wyższy poziom bo w życiu nie zrobie tych 10000bono Big Grin


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Marian4x - 18-07-2014 23:51

(18-07-2014 21:25)Dziulas napisał(a):  Niech Ktoś da instrukcję jak przejść na wyższy poziom bo w życiu nie zrobie tych 10000bono Big Grin

Masz napisane w pierwszym poscie Smile