Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. (/Temat-Anuntiomatic-program-inny-niz-wszystkie-92560)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - MindRoller - 16-07-2014 13:26

(16-07-2014 11:41)Dereeris napisał(a):  W sumie to odkryłem, że tam są dwa rodzaje pkt
BonoMatics które dostajemy za wysyłanie tych ogłoszeń
oraz
CoinMatics które nie wiem co oznaczają ale pisze przy nich że są warte 1 cent

o co w tym chodzi?

Z tego co mi wiadomo, to te CoinMatics używa się do zakupu ogłoszeń. Trzeba oczywiście je najpierw wykupić.
(15-07-2014 20:59)Janex napisał(a):  
(15-07-2014 09:04)Marian4x napisał(a):  A gdzie trzeba wysłać skan? Rozumiem że mogę zamazać mój podpis i czy jakieś inne dane mogę zamazać?

Podbijam pytanie.
Jeśli chodzi o skan:
W "My profile" w polu Fiscal Identification wpisujesz swój numer PESEL. Następnie klikasz Update Profile i przeniesie Cię do stronki na której masz wgrać plik. Co do zamazywania - ja nie zamazywałem nic. Bo niby w jaki sposób jakiś Hiszpan miałby to wykorzystać przeciwko mnie? Big Grin I tak pewnie niewiele z tego będą wiedzieć.


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Dereeris - 16-07-2014 16:05

bardzo możliwe, niestety google translator strasznie słabo tłumaczy z języka hiszpańskiego, i trzeba się domyślać w dużej mierze o co chodzi co ma miejsce nawet przy angielskim chociaż wtedy to dużo łatwiej.

Tylko mi tak strasznie muli ich stronkę?
To cholernie wkur*ia bo często wyskakuje błąd, że nie można publikować więcej niż 2 ogłoszeń w minutę chociaż cały czas lecę na jednym... Dzieje się tak czasami już na końcu gdzie muszę tylko kliknąć to przekierowanie na adf.ly a czasami nawet po przepisaniu captchy... Pkt nie dostaje a ogłoszenie poszło...


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - MindRoller - 16-07-2014 16:44

(16-07-2014 16:05)Dereeris napisał(a):  bardzo możliwe, niestety google translator strasznie słabo tłumaczy z języka hiszpańskiego, i trzeba się domyślać w dużej mierze o co chodzi co ma miejsce nawet przy angielskim chociaż wtedy to dużo łatwiej.

Tylko mi tak strasznie muli ich stronkę?
To cholernie wkur*ia bo często wyskakuje błąd, że nie można publikować więcej niż 2 ogłoszeń w minutę chociaż cały czas lecę na jednym... Dzieje się tak czasami już na końcu gdzie muszę tylko kliknąć to przekierowanie na adf.ly a czasami nawet po przepisaniu captchy... Pkt nie dostaje a ogłoszenie poszło...

Mi nie muli nic. Jakiej przeglądarki używasz?


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Dereeris - 16-07-2014 17:04

Mozilla. Parę minut było ok a teraz znowu muli. Dziwne, że Tobie nie bo wszystkie inne strony śmigają jak trzeba


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - overlord25 - 16-07-2014 17:33

(16-07-2014 17:04)Dereeris napisał(a):  Mozilla. Parę minut było ok a teraz znowu muli. Dziwne, że Tobie nie bo wszystkie inne strony śmigają jak trzeba

Wyczyść ciasteczka może ci to pomoże albo nieTongue


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Marian4x - 16-07-2014 18:01

A no, po wpisaniu captcha długo nic a później 504 Gateway Time-out
The server didn't respond in time.


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Dereeris - 16-07-2014 18:04

(16-07-2014 18:01)Marian4x napisał(a):  A no, po wpisaniu captcha długo nic a później 504 Gateway Time-out
The server didn't respond in time.

To też mam Smile Dodatkowo później wyskakuje też:
"ERROR No se permite la publicación de más de dos anuncios a la vez
Prueba de nuevo cuando hayas generado los Bonomatics de los anuncios"
Czyli, że nie można dwóch na raz pisać mimo, że przed chwią po wpisaniu captchy nie pojawiła się dalsza strona Smile Albo wałują albo nie wiem co... W każdym razie w takim tempie uzbieranie 10k pkt będzie graniczyło z cudem Smile


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Marian4x - 16-07-2014 19:00

Zauważyłem że najlepiej działa rano tak do 12 i późnym wieczorem w ciągu dnia tak sobie działa zależy jak się trafi:/


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Kaspirek - 17-07-2014 07:25

tylko bono mozna zarabiac za pre redacios? Big Grin


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Dereeris - 17-07-2014 08:40

(17-07-2014 07:25)Kaspirek napisał(a):  tylko bono mozna zarabiac za pre redacios? Big Grin

Z tego co zauważyłem nie ma tam nic innego do zarabiania Tongue