Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. (/Temat-Anuntiomatic-program-inny-niz-wszystkie-92560)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Dymay - 03-07-2014 13:17

Także poszło z refa i jestem w sumie ciekaw jak z tymi wypłatami Big Grin


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Free Gamez - 03-07-2014 20:45

Błąd : Sponsor nie istnieje


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - klaudia112233 - 06-07-2014 22:55

Dostał ktos wypłatę?


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Cobra84 - 07-07-2014 10:26

poszło z refa.
Gdzie tu się sprawdza stan konta? nie jestem biegły w "Eszpaniol" Undecided


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - prymul1 - 07-07-2014 11:05

Cobra84 proponuje ci zmienić język na angielski Cool
W lewym menu szukasz zakładki "Mis Datos">>"Idioma">>zmieniasz na angielski i na samym dole klikasz "Actualizar Perfil">>przeloguj się, aby zobaczyć zmianę.
Jak już zmienisz język to w zakładce "Home" (pierwsza od góry) masz ilość zdobytych punktówLol


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Cobra84 - 07-07-2014 12:12

OK dzięki, już ogarnąłem

Jeszcze jedno mnie gryzie?

(14-06-2014 17:43)MindRoller napisał(a):  Punkty raz zebrane już nie przepadają i co miesiąc dostaje się za nie wynagrodzenie!

Tak więc, jeżeli raz się poświęcimy i nazbieramy te 10 000 punktów, to co miesiąc będziemy dostawać za nie wynagrodzenie! Punkty te są jakby udziałami w firmie, za które co miesiąc dostajemy dywidendę.
Czyli jakbym co miesiąc zbierał te 10000pkt, to po 10 miesiącach miałbym 900$ tzw pensji na zawsze, tzn dopóki ten serwis istnieje? to zbyt piękne żeby było prawdziwe. Gdzie jest haczyk?


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - milosz998 - 07-07-2014 15:42

(07-07-2014 12:12)Cobra84 napisał(a):  OK dzięki, już ogarnąłem

Jeszcze jedno mnie gryzie?

(14-06-2014 17:43)MindRoller napisał(a):  Punkty raz zebrane już nie przepadają i co miesiąc dostaje się za nie wynagrodzenie!

Tak więc, jeżeli raz się poświęcimy i nazbieramy te 10 000 punktów, to co miesiąc będziemy dostawać za nie wynagrodzenie! Punkty te są jakby udziałami w firmie, za które co miesiąc dostajemy dywidendę.
Czyli jakbym co miesiąc zbierał te 10000pkt, to po 10 miesiącach miałbym 900$ tzw pensji na zawsze, tzn dopóki ten serwis istnieje? to zbyt piękne żeby było prawdziwe. Gdzie jest haczyk?

W tym że zanim uzbierasz wgl 10000 pkt to się zwiną.Jerk2


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Roben - 07-07-2014 16:21

(07-07-2014 12:12)Cobra84 napisał(a):  OK dzięki, już ogarnąłem

Jeszcze jedno mnie gryzie?

(14-06-2014 17:43)MindRoller napisał(a):  Punkty raz zebrane już nie przepadają i co miesiąc dostaje się za nie wynagrodzenie!

Tak więc, jeżeli raz się poświęcimy i nazbieramy te 10 000 punktów, to co miesiąc będziemy dostawać za nie wynagrodzenie! Punkty te są jakby udziałami w firmie, za które co miesiąc dostajemy dywidendę.
Czyli jakbym co miesiąc zbierał te 10000pkt, to po 10 miesiącach miałbym 900$ tzw pensji na zawsze, tzn dopóki ten serwis istnieje? to zbyt piękne żeby było prawdziwe. Gdzie jest haczyk?
Nie jest to dokładnie tak bo co miesiac jest okreslana wartosc za kazdy punkt i jest to zalezne od zysku firmy.W tym miesiacu wartosc punktu wynosi 0.007$ a jak w nastepnym miesiacu nie wiadomo.W tym miesiacu byc moze bedzie juz strona po polsku i webinar wtedy napewno dowiemy sie wiecej na temat tego serwisu.


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Marian4x - 07-07-2014 17:54

Zarejestrowałem się z refa i nabijam sobie pkt, powiedzcie o co chodzi z Cuenta no Verificada - Verifica tu cuenta rozumiem że konto nie zweryfikowane? Więc jak je zweryfikować? Też dostaliście dziś takiego maila:

Kod:
Despues de no haber realizado video conferencias durante la semana pasada, hoy anunciamos la primera del mes.


Recuerda reenviar este email a todas aquellas personas que puedan estar interesadas en la oportunidad Anuntiomatic.


Horario Video Conferencia:

Hoy dia 7 de julio  A las 20.00 horas de España, y hasta las 21.30 horas.

Aqui tienes el enlace:


http://login.meetcheap.com/conference,anuntiomatic


Recuerda que desconectamos la contraseña unos minutos antes de empezar.

Nos vemos despues


Anuntiomatic Team

PD. Ampliamos la promocion del 20% mas en BonoMatics por cualquier compra que hagas de Bonoanuncios.



RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - kariolmax - 08-07-2014 21:02

Nadal nikt nie dostał wypłaty?