Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. (/Temat-Anuntiomatic-program-inny-niz-wszystkie-92560)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Toniro - 16-06-2014 22:02

Próbował ktoś odpalać więcej niż 2 liki na raz? Da się czy przestaje wtedy nabijać punkty?


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - lukasilestam - 16-06-2014 22:08

Można max 2 kliki, jak weźmiesz 3 to wyskakuje error Smile

edit: na stronie głównej jest napisane:
Cytat:Nota Importante:
Anuntiomatic no realizará ningún pago de comisiones hasta que
los datos que se solicitan en > Mi Cuenta > Editar Mis Datos
sean completamente rellenados. Solo admitimos una cuenta por persona. Gracias.
czyli wg translatora:
Cytat:Ważna uwaga:
Anuntiomatic nie dokonywać żadnych płatności z Komisji do dnia
Dane wymagane w> Moje konto> Edytuj informacje
są całkowicie wypełnione. Opcja dostępna tylko dla jednego konta na osobę. Dziękuję.

trzeba wypełnić wszystkie pola poprawnie? na moje polskie dane? Czytałem na zagranicznej stronie że trzeba ustawić język "espanol" - to będzie kolidowało z moimi danymi smutny


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - MindRoller - 18-06-2014 19:03

(16-06-2014 22:08)lukasilestam napisał(a):  Można max 2 kliki, jak weźmiesz 3 to wyskakuje error Smile

edit: na stronie głównej jest napisane:
Cytat:Nota Importante:
Anuntiomatic no realizará ningún pago de comisiones hasta que
los datos que se solicitan en > Mi Cuenta > Editar Mis Datos
sean completamente rellenados. Solo admitimos una cuenta por persona. Gracias.
czyli wg translatora:
Cytat:Ważna uwaga:
Anuntiomatic nie dokonywać żadnych płatności z Komisji do dnia
Dane wymagane w> Moje konto> Edytuj informacje
są całkowicie wypełnione. Opcja dostępna tylko dla jednego konta na osobę. Dziękuję.

trzeba wypełnić wszystkie pola poprawnie? na moje polskie dane? Czytałem na zagranicznej stronie że trzeba ustawić język "espanol" - to będzie kolidowało z moimi danymi smutny

Wypełnij ile się da i do tego adres Paypal i to wszystko


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Ewcia6000 - 23-06-2014 15:18

zapisałam się z refa Smile zobaczymy Smile


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - lukasilestam - 30-06-2014 17:24

jeżeli ktoś ma minimum 10000pkt to do tego piątku trzeba potwierdzić swoje konto w "my profile" Wink


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - overlord25 - 30-06-2014 17:39

zarejestrowany z refa zobaczymy jak będzie to wyglądaćSmile:


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Roben - 30-06-2014 21:56

Strona chodzi juz całkiem dobrze.Jutro 1 wiec na dniach powinny sie posypac dowody wypłat lub nie... W tym tygodniu powinien sie odbyc webbinar informacyjny na temat działania programu.


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - MindRoller - 30-06-2014 22:22

(30-06-2014 21:56)Roben napisał(a):  Strona chodzi juz całkiem dobrze.Jutro 1 wiec na dniach powinny sie posypac dowody wypłat lub nie... W tym tygodniu powinien sie odbyc webbinar informacyjny na temat działania programu.
Też czekam na te dowody Wink zobaczymy.


Edit: Do ludzi którzy zarejestrowali się z mojego refa: możecie udostępniać w tym temacie swoje reflinki, jak wspominałem jest 11-poziomowy system refów. Mogę również zrobić w poście rozpoczynającym ten temat listę reflinków - bez swojego oczywiście, jak ktoś będzie sie chciał zarejestrować, to sobie po prostu któryś wybierze.


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Roben - 01-07-2014 23:31

- punkty zostały przeliczone po kursie 0,007$ za 1pkt., a osoby, które mają 10 000 - 25 000BM dostaną super premię - jutro roześlę dokładne info jak to wygląda

- wypłaty będą robione od 6 do 15 lipca

- w drugiej połowie lipca prawdopodobnie strona będzie już chodziła po polsku

- gdy strona zostanie już przetłumaczona, to odbędzie się webinar w języku polskim

- wszystkich użytkowników jest ok. 300 000, a polaków jest ok. 500

- w ciągu dwóch najbliższych miesięcy zostaną uruchomione tablice w Polsce - będzie można dawać swoje ogłoszenia

- przez dwa dni mogą być problemy ze stroną ponieważ padł jeden z sześciu serwerów...


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - prymul1 - 03-07-2014 11:09

Zarejestrowany z refaBig Grin
I jak ma ktoś informacje w sprawie wypłat? Otrzymał ktoś?