Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. (/Temat-Anuntiomatic-program-inny-niz-wszystkie-92560)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - MindRoller - 14-06-2014 20:46

(14-06-2014 20:24)seba274 napisał(a):  A właśnie jak jest z refami? Ile się dostaje za refa?
Z refów dostajemy 0.16 BonoMatics za każdą publikację. Nieźle. Myślałem, że będzie to jakieś 10% max. Jeszcze jedna rzecz... wyczytałem, że jest tutaj system 11-poziomowy. Po lewej stronie w Menu jest zakładka My Network - tam jest cała nasza sieć poleconych. A co to oznacza, że 11-poziomowy - to, że jeśli kogoś polecimy, a ten poleci kogoś innego - to także będzie on naszym poleconym. I tak aż do 11 poziomu, czyli my zaprosiliśmy kogoś, ten ktoś kogoś innego, a ten kogoś innego itd - i do 11 osoby będziemy otrzymywać poleconych. Aczkolwiek nie wiem czy tak to działa ! Dowiem się jak zaprosicie jakieś osoby, bo narazie mam tylko swoich refów.


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - seba274 - 15-06-2014 16:46

Przypuśćmy że ktoś już zdobył te punkty, to jak oni będą wypłacać automatycznie co miesiąc?


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - MindRoller - 15-06-2014 21:56

(15-06-2014 16:46)seba274 napisał(a):  Przypuśćmy że ktoś już zdobył te punkty, to jak oni będą wypłacać automatycznie co miesiąc?
Normalnie ? Możesz doprecyzować pytanie, bo chyba nie do końca wiem o co Ci chodzi Tongue Masz 10 000 punktów i dostajesz te 90$ na początku każdego miesiąca.


Odp: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - lukasilestam - 16-06-2014 00:57

ktos z forum dostal wyplate z czerwca? bo juz prawie uzbieralem 10k i sie zastanawiam czy wyplaca


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - nowak591 - 16-06-2014 06:38

ej jak zbiera się te punkty teraz wszystko wyglada innaczej naciskam pre ratactados nastepnie wpisuje captcha i publicar annuncio i nastepnie powinienem dostac linkz obrazkiem tak? ale nic nie dostaje tylko wjezdzam na gore i mqm kolejnego captcha

Edit

DZiała jak na razie



Da radę tam jakoś język zmienić?


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - MindRoller - 16-06-2014 14:19

(16-06-2014 06:38)nowak591 napisał(a):  ej jak zbiera się te punkty teraz wszystko wyglada innaczej naciskam pre ratactados nastepnie wpisuje captcha i publicar annuncio i nastepnie powinienem dostac linkz obrazkiem tak? ale nic nie dostaje tylko wjezdzam na gore i mqm kolejnego captcha

Edit

DZiała jak na razie



Da radę tam jakoś język zmienić?
Niestety nie da się zmienić języka. Tzn w profilu możesz sobie zmienić, ale tylko część wtedy będzie po angielsku. My Profile > i na górze masz wybór, wybierz English.

(16-06-2014 00:57)lukasilestam napisał(a):  ktos z forum dostal wyplate z czerwca? bo juz prawie uzbieralem 10k i sie zastanawiam czy wyplaca
Daj znać czy dostaniesz wypłatę w lipcu. Ja mam niestety dopiero 800 BonoMatics.

Edit: udało mi się znaleźć wypłatę z czerwca.

Obrazek


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Toniro - 16-06-2014 21:12

strasznie stronka muli Undecided mam nadzieje że to tylko przejściowo Big Grin


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - patis1997 - 16-06-2014 21:25

Coś nie chce mi się wierzyć, że strona wypłacalna Tongue


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - MindRoller - 16-06-2014 21:28

(16-06-2014 21:12)Toniro napisał(a):  strasznie stronka muli Undecided mam nadzieje że to tylko przejściowo Big Grin
Niestety w pewnych godzinach rzeczywiście zamula, ale rzadko. Dzisiaj nawet przez kilka minut w ogóle na stronę nie mogłem się dostać. Na szczęście to raczej tylko kiedy jest szczyt publikujących Smile program jest bardzo popularny w Hiszpanii, w innych krajach dopiero u nim usłyszano i zyskuje na popularności.



(16-06-2014 21:25)patis1997 napisał(a):  Coś nie chce mi się wierzyć, że strona wypłacalna Tongue
Dowody znalazłem Wink wierz lub nie. Poczekamy na wieści od lukasilestam, jeśli mu wypłacą to już będzie 100% pewność.


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - patis1997 - 16-06-2014 21:38

Trzeba czekać żeby mieć 100% pewność. Tongue