Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. (/Temat-Anuntiomatic-program-inny-niz-wszystkie-92560)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - MindRoller - 14-06-2014 17:43

Witam.

Chciałbym Wam dzisiaj zaprezentować, ciekawy i niezwykle unikalny, moim zdaniem, program, o którym dowiedziałem się bardzo niedawno.

Anuntiomatic to holding firm będących właścicielami tablic (serwisów) ogłoszeniowych i sklepów internetowych z nimi powiązanych. Oferują oni sprzedaż produktów i usług, co wiąże się z potrzebą publikowania ogromnej ilości ogłoszeń.
Na tym właśnie zarabiamy - na publikowaniu ogłoszeń. Firma przekazuje dla nas 50% swoich zysków i za każde opublikowane ogłoszenie daje nam punkty, które na koniec miesiąca przeliczane są na dolary. Wypłaty robione są pomiędzy 1 a 5 dniem każdego miesiąca na konto bankowe lub PayPal.

Jak zacząć zarabiać ? Już tłumaczę Cool

1. Klikamy tutaj
http://backoffice.anuntiomatic.com/registrar.php?patrocinador=MindRoller
lub
Czysty link: http://backoffice.anuntiomatic.com/registrar.php

2. Wypełniamy Obrazek

3. Następnie przechodzimy do naszej skrzynki pocztowej i klikamy w link aktywacyjny.

4. Wchodzimy na http://www.anuntiomatic.com logujemy się wpisując username i hasło.

5. Po zalogowaniu się jesteśmy w Backoffice (strona główna naszego konta). Wchodzimy w nasz profil i uzupełniamy informacje, najważniejszą jest państwo. Obrazek

OK, czas zarobić nieco grosza.
Strona używa swej własnej waluty, którą jest BonoMatics. Aktualnie 1 bonomatic = 0.009$.

1. Klikamy jak na obrazku Obrazek

2. Wypełniamy CAPTCHA i klikamy Obrazek

3. Klikamy w link który nam się ukazał Obrazek

4. Teraz musimy odczekać 60 sekund, nie musimy być na stronce, czas będzie płynął
UWAGA: Można mieć otwarte dwie reklamy. Po tym jak otworzyliśmy pierwszą wracamy i klikamy "Publica Otro Anuncio". I postępujemy tak jak za pierwszym razem.

5. Po 60 sekundach klikamy tutaj Obrazek i zamykamy zakładkę.

Może się to wydać na początku nieco skomplikowane, ale to naprawdę bardzo proste.

Za każdą publikację otrzymujemy 0,72 do 7,74 BonoMatics - w zależności od posiadanego poziomu (o tym później). Wyświetlając 2 jednocześnie - 1,44 / minuta, na najniższym poziomie.
Do wypłaty potrzebne jest 10 000 BonoMatics. Jak łatwo policzyć, otrzymując 0,72/ogłoszenie będziemy musieli ich opublikować ok. 13900.

W tym momencie większość z Was najprawdopodobniej pomyśli, że to jakaś masakra i totalny absurd, publikuję 13900 ogłoszeń, poświęcam mnóstwo czasu i dostaję 90 dolarów...
Niekoniecznie...

W tym bowiem momencie znaczenia nabierają słowa "program inny niż wszystkie".

Punkty raz zebrane już nie przepadają i co miesiąc dostaje się za nie wynagrodzenie!

Tak więc, jeżeli raz się poświęcimy i nazbieramy te 10 000 punktów, to co miesiąc będziemy dostawać za nie wynagrodzenie! Punkty te są jakby udziałami w firmie, za które co miesiąc dostajemy dywidendę.

Wypłaty mają miejsce na początku każdego miesiąca.

Możemy również ulepszyć nasze konto, co spowoduje, że będziemy otrzymywać więcej BonoMatics. Ulepszenie na drugi poziom kosztuje 90$ JEDNORAZOWO plus 45$ miesięcznie - więc jak sami widzicie, tanio nie jest. Ale dzięki niemu, otrzymujemy 3x więcej BonoMatics. Czyli jeśli na moment obecny jest to 0,72 za ogłoszenie , to z upgrade będzie to 2,16.
Aby kupić ulepszenie:
1. Wchodzimy tutaj Obrazek

2. Następnie płacimy tutaj Obrazek

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, wątpliwości itd. itp. proszę pytać, a postaram się odpowiedzieć i pomóc!
PS. Z tego co mi wiadomo program się rozwija i za niedługo będą również inne metody zarobku.

PS2. Nie otrzymałem jeszcze wypłaty z tego programu. Aczkolwiek rozmawiałem z kilkoma osobami i potwierdziły mi one, że jest wypłacalny (screeny z wypłat). Oto jeden z nich Obrazek

Pozdrawiam !


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - bec2 - 14-06-2014 17:47

pierwsza strona nie dziala


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - MindRoller - 14-06-2014 17:48

(14-06-2014 17:47)bec2 napisał(a):  pierwsza strona nie dziala
Spróbuj raz jeszcze, u mnie śmiga.


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Knight97 - 14-06-2014 17:49

504 Gateway Time-out

The server didn't respond in time.

Tyle wyszło z rejestracji


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - MindRoller - 14-06-2014 17:54

(14-06-2014 17:49)Knight97 napisał(a):  504 Gateway Time-out

The server didn't respond in time.

Tyle wyszło z rejestracji
Nie mam pojęcia czemu, u mnie działa Tongue
Możecie spróbować ten : http://tinyurl.com/mtgwmh8


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - Knight97 - 14-06-2014 18:43

Teraz działają - może mieli przeciążone serwery?

Chyba co innego - na obrazkach interfejs wygląda trochę inaczej - może to zmieniali?

Może ktoś powiedzieć jak się stąd wypłaca [chodzi mi o sam link - nie mam jeszcze przez długi czas szansy na wypłatę, ale chciałem się dowiedzieć, gdzie to jest Smile ]


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - PaulPB - 14-06-2014 19:06

czyli dziennie muszę zebrać 10.000 podzielic na 30 dni wychodzi 333 BonoMatics.


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - seba274 - 14-06-2014 20:13

Dając reflink też trzeba podać czysty link


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - MindRoller - 14-06-2014 20:21

(14-06-2014 20:13)seba274 napisał(a):  Dając reflink też trzeba podać czysty link

Wybacz, poprawione, aczkolwiek automatycznie w polu polecającego jest już ktoś wpisany, więc chyba nikomu nie zaszkodziłoby to jakby był tylko ref-link i lepiej chyba skorzystać z refa tego, który daje Ci darmowy poradnik, w końcu to nic nie kosztuje.

Edit:
Cytat:Może ktoś powiedzieć jak się stąd wypłaca [chodzi mi o sam link - nie mam jeszcze przez długi czas szansy na wypłatę, ale chciałem się dowiedzieć, gdzie to jest ]
Z tego co mi wiadomo, wypłaty są przeprowadzane automatycznie, na początku każdego miesiąca. Klikając w MyProfile wpisujesz adres e-mail do PayPala. Dopytam jeszcze o to, ale wydaje mi się, że właśnie tak to działa.

Cytat:czyli dziennie muszę zebrać 10.000 podzielic na 30 dni wychodzi 333 BonoMatics.
Zgadza się. aczkolwiek jakbyś chciał wypłacić już w następnym miesiącu to musiałbyś się uwinąć w 16 dni Smile


RE: Anuntiomatic - program inny niż wszystkie. - seba274 - 14-06-2014 20:24

A właśnie jak jest z refami? Ile się dostaje za refa?