Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireSub - Dziennik pracy - POSTAWIONY CEL ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireSub - Dziennik pracy - POSTAWIONY CEL ! (/Temat-FireSub-Dziennik-pracy-POSTAWIONY-CEL-92544)

Strony: 1 2


FireSub - Dziennik pracy - POSTAWIONY CEL ! - asmax1910 - 14-06-2014 12:15

Witam wszystkich
ze względu na to że praktycznie mamy juz wakacje a portfel świeci pustką postanowiłem zabrać się do pracy pełna para na serwisie FireSub.

Działałem wcześniej na Instanter.pl wypłaciłem 2600zł które tego samego dnia zatrzymała mi policja Sad (długa historia)

na FireSub działałem przez chwile zleciłem 1 wypłatę na niecałe 100zł.


CEL JAKI SOBIE STAWIAM DO KOŃCA CZERWCA to 1000zł

Aktualnie zarobione 0/1000zł

O swoich codziennych zarobkach będę was informował codziennie ok godziny 22:00

[Obrazek: 76780b0bdb.png]
Zachęcam do wglądu Smile



RE: FireSub - Dziennik pracy - POSTAWIONY CEL ! - cord - 14-06-2014 12:33

policja Ci zatrzymała hajs? xD


RE: FireSub - Dziennik pracy - POSTAWIONY CEL ! - Szaman1644 - 14-06-2014 12:38

Co ci się stało z kasą tamtą?


RE: FireSub - Dziennik pracy - POSTAWIONY CEL ! - kariolmax - 14-06-2014 13:02

Też dołączam się do pytania


RE: FireSub - Dziennik pracy - POSTAWIONY CEL ! - fato - 14-06-2014 13:07

policja jakim cudem Smile


RE: FireSub - Dziennik pracy - POSTAWIONY CEL ! - aero2 - 14-06-2014 13:29

Polecam eforse z mojej sygnatury, zaletą ich jest to, że leady wpadają cały czas dopóki się ktoś nie wypisze.


RE: FireSub - Dziennik pracy - POSTAWIONY CEL ! - erykziele12 - 14-06-2014 13:46

Dołączam się do pytania. Nie odprowadziłeś podatku z zarobku czy coś ?


RE: FireSub - Dziennik pracy - POSTAWIONY CEL ! - fato - 14-06-2014 14:24

no policja z podatkiem nie ma nic wspólnego Smile


RE: FireSub - Dziennik pracy - POSTAWIONY CEL ! - erykziele12 - 14-06-2014 14:31

Hehe, wybacz. Mało się znam na prawie.
Może to boguś z m3 ? Jerk2


RE: FireSub - Dziennik pracy - POSTAWIONY CEL ! - asmax1910 - 14-06-2014 15:05

Miałem w dniu wypłaty pecha Tongue
Wypłaciłem wszystkie pieniadze i pojechałem z kolegami po maryśke Smile
zatrzymali nas, przetrzepali i znaleźli u mnie to palonko i muka, zjazd na dołek.
Pieniądze zatrzymane na poczet grzywny. Nie chciałem już pogrążać kolegów to wziąłem na sb wszystko i dostałem 3 tysia kary za posiadanie + udzielanie 2 osobom Tongue. Do tych 2,6k musiałem dopłacić 4 stówki.
Niestety kolorowo nie było musiałem jeszcze adwokata wynająć który ściągnął ze mnie 1,5 tysia. (nie chciałem mieć nabrudzone w papierach) a sam wybronić się bym nie dał rady.

A co do opłacania podatku to kwota 3091zł w skali roku jest wolna od podatku. Nie odprowadzamy od niej ani grosza. Podatek występuje powyzej tej kwoty czyli jak zarobimy przypuśćmy 3100 to podatek odprowadzamy od 9zł. Jedyne co trzeba zrobić gdy nie osiągniemy tych 3091zł to na koniec roku wypełnić taki zielony pit nie dokladnie jak on sie nazywa. Podatku nie płacimy tylko musimy ta kwote wykazać w picie.