Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Domena .TK a SEO. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Domena .TK a SEO. (/Temat-Domena-TK-a-SEO-92538)



Domena .TK a SEO. - mailmetrash - 14-06-2014 10:02

Jak wiemy na dot.tk są darmowe domeny przyklad.tk (zamiast przykład to co chcesz). I teraz spotkałem się z wieloma sugestiami, że posiadanie takiej domeny sprawi, że Google nas wykreśli albo że SEO nam spadnie, a mi udało się kiedyś w ciągu miesiąca nabić PR 3 domenie gipl.tk (już nie istnieje, ale jak wpiszesz na google "gipl.tk" to widać, gdzie spamowałem). No i teraz jakie są wasze opinie?


RE: Domena .TK a SEO. - Qwik - 14-06-2014 11:15

Google na starcie traktuje domenę z .tk jako stronę z małym trust rank.PR nie ma wpływu na pozycje strony w google.


RE: Domena .TK a SEO. - johan - 20-08-2014 13:11

Wiesz co jest z tk nie tak?

Oni mogą ci zabrać domene w każdym momencie, miałem domenę z różnymi końcówkami com net info biz tk(tak dla testów) i kiedy miałem większy ruch moja domena tk została skradziona! Wiele potem czytałem zagranicznych opinii że inni mieli tak samo...

Lepiej odpuść sobie domene tk. .com możesz kupić za 6pln czyli 2$ jak poszukasz kodów na bigdaddy, a niedawno i tak widziałem że sami sprzedają .com za 2.99$


RE: Domena .TK a SEO. - GoodLecki - 20-08-2014 16:08

To normalne w takich serwisach że kradną strony z dobrym trafficiem , po to one są tworzone zresztą Big Grin
Darmowe domeny są dobre jedynie do spamu.


RE: Domena .TK a SEO. - mikiniki - 27-08-2014 12:20

Pozycjonowałem kiedyś serwis .tk
Nie było żadnej różnicy porównując z innymi końcówkami.


RE: Domena .TK a SEO. - GoodLecki - 27-08-2014 15:18

Po pozycjonowaniu jednej strony nie możesz tego stwierdzić Smile
W każdym razie .tk g. traktuje jako domeny bardzo małej wartosci na których jest stawiane dużo spamu.


RE: Domena .TK a SEO. - s_matysik - 26-01-2016 19:28

.tk gorzej sie pozycjonuje? nie zauważyłem
wszystkie główne domeny tld będą pozycjonowac się tak samo, rozszerzenie nie ma znaczenia, tylko w przypadkach gdy chcemy pozycjonować .de w google PL to wtedy jakiś wpływ może być


RE: Domena .TK a SEO. - krzysiekmat - 27-01-2016 11:12

dokładnie nie ważne jakie ma rozszerzenie tylko czy jest sens bawić się z .tk tylko po to aby się napracować dla kogoś to później wykorzysta ten ruch który ty wypracujesz.


RE: Domena .TK a SEO. - Adrjan77 - 27-01-2016 11:16

(27-08-2014 12:20)mikiniki napisał(a):  Pozycjonowałem kiedyś serwis .tk
Nie było żadnej różnicy porównując z innymi końcówkami.

Otóż to, wiele osób o tym mówiło, jednak nikt nie przedstawił twardych argumentów,
Moje adresy .tk trzymają się nieźle, jednak nigdy tam nic wartościowego nie postawić.
Wujek g. tylko powiedział mi, że moja domena ml jest pozycjonowana na malezję. I ni chuuuu tego zmienić nie mogłem.

PS. Poszukaj dobrze, będziesz miał kilka polskich i jedną .eu domenę za frajer przy rejestracji. Do tego hosting za ŚMIESZNE pieniądze (1zł miesięcznie), ale hosting nie jest opcją obowiązkową.