Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach (/Temat-Sprzedam-Poradnik-jak-zarobic-na-wirtualnych-sportach-92516)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


[Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - JimmyWang - 13-06-2014 18:13

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik jak zarobić na wirtualnym futbolu w Sportingbecie
2.Opis przedmiotu : autorski poradnik jak zarabiać na wirtualnym futbolu
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : priv
5.Cena : 25zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew, paypal, skrill, paysafecard

Ja grając tym sposobem zaczynając od 200zł zarobiłem 2240zł czyli 2040zł na czysto.

Poradnik zrecenzował Roben oraz czeka na recenzję od Yazir'a


RE: Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - PremAccHack - 13-06-2014 18:39

To że zarobiłeś 2k to nic nie znaczy. Graj miesiąc i pokaż wtedy swoje dochody. Jak będą na dobry poziomie to poradnik warto kupić. Wielu graczy ma takie szczęście że z niczego potrafi wiele osiągnąć. Ale przyjdzie grać dłużej i klapa.


RE: Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - JimmyWang - 13-06-2014 19:02

tak, wiem ale ja nie napisałem poradnika w oparciu o 2 godziny a o 3 tygodniowe obserwacje


RE: Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - Vhailors - 13-06-2014 19:21

Zarobiłeś w 1,5 godziny 2040 i sprzedajesz poradnik za 50zł.

Proste wyliczenia:
1,5h = 90 min = 5400s
5400/2040= 2,6
Zarabiasz złotówkę co 2,6 sekundy. Czyli cenę poradnika zarobisz w 130 sekund czyli 2 minuty z hakiem.


Naiwniaków szukasz? W czasie kiedy napisałeś ten temat zarobiłbyś tyle co sprzedaż poradnika 2x. Nie szkoda Ci czasu? Big Grin

A może ja już na starość taki podły jestem ;c


RE: Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - JimmyWang - 13-06-2014 19:31

A kto powiedział, że ja cały czas w to gram ? Obserwowałem około 3 tygodnie, zagrałem 1 dzień, wygrałem, wypłaciłem i dzielę się tym z innymi. Powiem tak, cena 50zł nie za poradnik a za 3 tygodniowy czas obserwacji, lepiej ? Najlepiej zmieszać kogoś z błotem no ale ok, spoko, rozumiem.


RE: Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - Roben - 13-06-2014 23:28

Autor przesłał mi poradnik wiec oto moja recenzja.Poradnik jest krótki i prosty nie zawiera nic innowacyjnego w zasadzie nie ma co duzo pisac bo autor od razu wskazuje i nakierowuje nas co nalezy robic,jak grac.Gwarancji ze sie nie straci nie ma żadnej TO JEST BUKMACHERKA i nie ma złotego srodka.Gra jest szybka bo mecze trwaja po 3 minuty kursy malutkie przewaznie 1.20 1.35.Dlatego siadając np na godz obstawiamy wiele razy dlatego mozna sporo ugrac jak i stracic wszystko zalezy od nas samych i naszej głowy,autor pokazuje nam tylko jak grac na co zwrócic uwage i reszta zalezy od nas.Cena 50 zł jak dla mnie zbyt wysoka gdyz nic mnie tu nie zaskoczylo,dla początkujacych graczy poradnik moze sie przydac na poczatek bukmacherskiej drogi dla doswiadczonych graczy raczej nie.Czyms nowym w tym poradniku jest dla mnie tylko gra na sportach wirtualnych gdyz do tej pory nie mialem z tym dużej stycznosci.Cena według mnie max 20 zł Byc moze pojawi sie tez druga recenzja by dac wam lepszy obraz tego poradnika,o tym poinformuje was autor.


RE: Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - JimmyWang - 13-06-2014 23:38

Odnośnie ceny jestem w stanie ją zmienić na mniejszą, czekam również na opinię Yazira ale ona pojawi się prawdopodobnie dopiero w niedzielę


RE: Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - B_Y_K_U - 14-06-2014 12:00

Poradnik zakupionySmile Jako że nie mam rozbudowanej wiedzy piłkarskiej myślę, że mi się przyda. Napisany prosto, dużo obrazków i ogólnie jest ok. Kontakt ze sprzedającym bardzo dobry. Szczerze polecamCool


RE: Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - pr3tor - 14-06-2014 12:23

Czekamy na informacje odnośnie zysków i strat Wink


RE: Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - JimmyWang - 14-06-2014 12:38

Jeżeli chcesz swoje wyniki mogę Ci pokazać z tego grania 1,5 godzinnego o którym wspominam na początku