Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyjazd w czasie restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Wyjazd w czasie restocku (/Temat-Wyjazd-w-czasie-restocku-9251)



Wyjazd w czasie restocku - yahatob - 25-06-2010 06:34

Cytat:Drogi Lockerz Team

Podczas restocku zaplanowanego po 26.06 będę znajdować się u mojego przyjaciela który również ma konto na lockerz, i również czeka na restock. Czy będzie jakiś problem ( chodzi mi o anulowanie nagród ) jeżeli on będzie na komputerze stacjonanym (PC) a ja na laptopie. Zasadniczo będą takie same IP (przynajmniej tak mi się wydaje) lecz inne MAC adressy.


Pozdrawiam


jeszcze pytanko osobne, gdzie tego maila mam skierować.


RE: Wyjazd w czasie restocku - omencs - 25-06-2010 06:35

A nie lepiej spytać się użytkowników na forum czy tak można?


RE: Wyjazd w czasie restocku - Yanke$ - 25-06-2010 06:44

Cytat:Drogi Lockerz Team
Podczas restocku zaplanowanego po 26.06 będę znajdować się u mojego przyjaciela który również ma konto na lockerz, i również czeka na restock. Czy będzie jakiś problem ( chodzi mi o anulowanie nagród ) jeżeli on będzie na komputerze stacjonanym (PC) a ja na laptopie. Zasadniczo będą takie same IP (przynajmniej tak mi się wydaje) lecz inne MAC adressy.

Pozdrawiam

Tłumaczenie:
Cytat:Hello, Lockerz's Team !
When it'll be restock (probably on 26 June or later) I'll be at my friend's house. He has also got a lockerz's account, and he is waitng for restock too. Here is my question: is that legal, that I will use laptop, he will use PC; and we will have probably the same IP but different Macc adresses ? Can I do something like that or not ? I don't want to have cancelled prize. Smile
Greetings

Myślę, że w Contact Us temat "All other inquiries".


RE: Wyjazd w czasie restocku - Zythus - 25-06-2010 12:26

Cytat:Drogi Lockerz Team
Podczas restocku zaplanowanego po 26.06 będę znajdować się u mojego przyjaciela który również ma konto na lockerz, i również czeka na restock. Czy będzie jakiś problem ( chodzi mi o anulowanie nagród ) jeżeli on będzie na komputerze stacjonanym (PC) a ja na laptopie. Zasadniczo będą takie same IP (przynajmniej tak mi się wydaje) lecz inne MAC adressy.

Pozdrawiam

Cytat:Dear Lockerz Team
On the restock, which is expected after 26 june I'll be at my friend's house, and he's waiting for restock on his account. May be there any problem (I mean cancelling prize) if he'll be on PC and I'll be on laptop? Our IP will be the same, but the MAC adresses will be different (I think so).
Greetings