Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona została wycofana z publikacji przez Facebooka - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Strona została wycofana z publikacji przez Facebooka - pytanie (/Temat-Strona-zostala-wycofana-z-publikacji-przez-Facebooka-pytanie-92490)



Strona została wycofana z publikacji przez Facebooka - pytanie - Endrju86 - 13-06-2014 08:56

Dzisiaj nad zdjęciem w tle na moim FP pojawiło się info "Strona została wycofana z publikacji przez Facebooka"

Wchodzę do ustawień FP klikam na "edytuj" w widoczność strony potem na "odwołaj się" wpisuje, że strona przestrzega wszystkie zasady i klikam wyślij, wyskakuje mi coś takiego:

[Obrazek: asd.jpg]

Wyskakuje mi to, jak korzystam z FB jako zwykły użytkownik oraz jako strona.

Da się coś z tym zrobić? Jakieś rady? Strona miała 31k... Sad


RE: Strona została wycofana z publikacji przez Facebooka - pytanie - ZawszeZa - 13-06-2014 17:38

Złośliwość użytkowników. Też tak miałem, odwołałem się ale nic to nie dało. Po następnych paru dniach nie mogłem już zalogować się na konta mające status administratorów na fp. Błąd jaki się pojawiał to ' twoje konto zostało uszkodzone ' ;o


RE: Strona została wycofana z publikacji przez Facebooka - pytanie - Endrju86 - 13-06-2014 19:04

Nie rozumiem, czyli zablokowali Ci jedną stronę a po paru dniach ograniczyli dostęp do kolejnych?

Można się tego jakoś ustrzec?