Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! (/Temat-S-Poradnik-z-nisza-na-ktorej-zarobilem-410-w-miesiac-92480)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - krzysiektbg - 26-06-2014 21:38

Jak dla mnie nisza jest nieopłacalna, filmik nie przetrwa nawet 1 dnia na yt. + to 10 sztuk to chyba trochę nieprawda, bo widziałem chyba na innym forum tez chciał sprzedawać Wink Ale jak chcecie to możecie kupić, mi się wydaje, że zmarnowałem troszkę pieniędzy Wink


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - Pajalock - 27-06-2014 21:54

Wszyscy zarobili tyle ile nisza kosztowała w pierwszy dzień, i filmiki się utrzymały. Trochę dziwne że tylko tobie nie. Co to innego forum to tam kupiła tylko jedna osoba i zaktualizowałem to w tym liczniku!

(26-06-2014 21:38)krzysiektbg napisał(a):  Jak dla mnie nisza jest nieopłacalna, filmik nie przetrwa nawet 1 dnia na yt. + to 10 sztuk to chyba trochę nieprawda, bo widziałem chyba na innym forum tez chciał sprzedawać Wink Ale jak chcecie to możecie kupić, mi się wydaje, że zmarnowałem troszkę pieniędzy Wink



RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - krzysiektbg - 27-06-2014 22:13

Filmik dodałem 2 razy i 2 razy był na pierwszym miejscu youtube i został oflagowany Smile Mówię tylko jak było u mnie, może inni mieli więcej szczęścia lub coś w tym stylu Smile


[S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - daniel42na - 25-08-2014 00:14

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.