Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! (/Temat-S-Poradnik-z-nisza-na-ktorej-zarobilem-410-w-miesiac-92480)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - Klin - 13-06-2014 14:36

(13-06-2014 01:17)daniel42na napisał(a):  RECENZJA:
Nisza nie należy na pewno do nisz unikalnych, konkurencja na yt jest, nisza była również kilkakrotnie wymieniana na forum.
Nie znaczy to jednak że nie da się na nich zarobić, zarobić się da - owszem, jak wiemy te popularne nisze często są bardzo skuteczne pod jednym warunkiem - musimy przebić się przez sporą konkurencje.
Screen z 400$ zapewne jest wiarygodny, jednak sprawdzałem dokładnie yt i w "to 1 miesiąc z tej niszy" wątpie.
Do paczki dodane są krótkie i całkiem treściwe wideo - jak promować film na yt i gotowy filmik z niszą do uploadu.

Zakładając że konkurencja na yt nie liczy się, zakup jest opłacalny ? Powiedzmy że osiągnę max 5 pozycję na 1 stronie yt. Ile jest filmów na yt pod głównym słowem kluczowym i jaka ilość wyszukiwań miesięczna ?


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - Pajalock - 13-06-2014 15:06

(13-06-2014 14:36)Klin napisał(a):  
(13-06-2014 01:17)daniel42na napisał(a):  RECENZJA:
Nisza nie należy na pewno do nisz unikalnych, konkurencja na yt jest, nisza była również kilkakrotnie wymieniana na forum.
Nie znaczy to jednak że nie da się na nich zarobić, zarobić się da - owszem, jak wiemy te popularne nisze często są bardzo skuteczne pod jednym warunkiem - musimy przebić się przez sporą konkurencje.
Screen z 400$ zapewne jest wiarygodny, jednak sprawdzałem dokładnie yt i w "to 1 miesiąc z tej niszy" wątpie.
Do paczki dodane są krótkie i całkiem treściwe wideo - jak promować film na yt i gotowy filmik z niszą do uploadu.

Zakładając że konkurencja na yt nie liczy się, zakup jest opłacalny ? Powiedzmy że osiągnę max 5 pozycję na 1 stronie yt. Ile jest filmów na yt pod głównym słowem kluczowym i jaka ilość wyszukiwań miesięczna ?

Pozycja na YT tak bardzo się nie liczy na tej niszy. Zarobiłem tyle bez wysokiej pozycji (nie byłem na 1 stronie nawet). Inne sposoby promocji i zarobki takie. Oczywiście jeżeli osiągniesz top 5 to wyniki będą jeszcze lepsze. Czy zakup jest opłacalny to niech lepiej oceni recenzent Smile.

Swoją drogą już jedna osoba kupiła.


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - Klin - 13-06-2014 16:07

Miałem namyśli pozycję max 5 (od 1 do 5). Twój traffic na tę niszę pochodził tylko z yt czy także z google ?

Jeśli osoba która kupiła 1 sztukę mogłaby się wypowiedzieć byłbym wdzięczny Smile
Ile jest filmów na yt pod głównym słowem kluczowym ?


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - Pajalock - 13-06-2014 16:20

Filmików jest sporo. Ciężko mi określić ile dokładnie. Jeżeli chodzi o traffic to nie tylko yt i google. Wszystko wyjaśniam w poradniku.


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - daniel42na - 13-06-2014 16:43

Filmik do niszy jest z polską narracją, ale sama nisza ma zasięg globalny. Konkurencja dla PL jest względnie niewielka, najwyżej jest chyba filmik autora tematu z 1000 wyświetleń.
Konkurencja zagraniczna jest duża, jak już pisałem jest to znana nisza z kategorii "duży popyt i duża konkurencja" więc trzeba sie wybić żeby zarobić.
Z tego co widze autor tematu zdobywał traffic głównie na yt i fb.
Cena nie jest wysoka ale sam nie wiem czy odpowiednia bo nie jest ona jakaś "wyszukana" i kilkakrotnie występuje nawet na tym forum w publicznych tematach.


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - Pajalock - 13-06-2014 16:50

Mój filmik już zniknął więc na PL konkurencji już prawie nie ma Smile
Szczególnie wart moim zdaniem jest filmik Smile Moim zdaniem jest mega przekonywujący ale żeby zobaczyć w jaki sposób to zrobiłem to już trzeba zakupić poradnik Smile


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - Artiis - 13-06-2014 17:10

Fajny, zarobek. Poczytać forum, napisać poradnik - sprzedać za hajs Smile.


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - Pajalock - 13-06-2014 17:25

(13-06-2014 17:10)Artiis napisał(a):  Fajny, zarobek. Poczytać forum, napisać poradnik - sprzedać za hajs Smile.

Zupełnie nie w temat komentarz.
Niczego nie sciągnołem z forum, a sam wszystko przygotowałem razem z filmikiem. Jeżeli nie widziałeś poradnika to nie komentuj. Bo to jak komentowanie czegoś czego się nie widziało.


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - Klin - 13-06-2014 18:07

20zł i biorę


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - Pajalock - 13-06-2014 18:14

Kolejna sztuka sprzedana Smile Jeszcze tylko 8 Smile!