Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! (/Temat-S-Poradnik-z-nisza-na-ktorej-zarobilem-410-w-miesiac-92480)

Strony: 1 2 3 4 5


[S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - Pajalock - 12-06-2014 20:11

1.Nazwa przedmiotu : Nisza i poradnik jak ją wykorzystać

2.Opis przedmiotu : Mam do sprzedania niszę i poradnik do niej. W folderze znajdują się wszystkie materiały (razem z gotowym filmikiem do umieszczenia na YT), które są potrzebne aby wprowadzić niszę. Poradnik dokładnie opisuje:
- jak dodać niszę, a także jak ją wykorzystać
- jest w nim także kilka przydatnych stron oraz sztuczek jak sprawniej zarabiać

Do tego służę pomocą 24/7!

3.Zdjęcia :
Moje zarobki z tej niszy:
[Obrazek: 20sf29g.jpg]

4.Kontakt :
- preferuje PW

5.Cena :
30 zł - sztuka (max do sprzednia 10 sztuk) 9/10 SPRZEDANYCH!

6.Sposób zapłaty za przedmiot :
- PayPal
- Skrill
- Przelew na konto bankowe (mBank)


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - Jacuss - 12-06-2014 20:47

Kto sprzedaje nisze za 1/40 jej wartości?


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - Pajalock - 12-06-2014 20:49

Drogo czy tanio Smile? Nie bawię się już w to dlatego tak tanio. Bo wątpię żeby to drogo było.

A poradnik oddałem do oceny.


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - milosz998 - 12-06-2014 20:50

Czekam na ocenę poradnika przez moda.


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - bodek7654 - 12-06-2014 22:14

real czy fake content ? bo jak hacki to mogla sie juz wypalic


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - Klin - 12-06-2014 22:51

Whitehat czy blackhat ? Jaka ilosc wyszukiwan slowa kluczowego miesiecznie ? Cos o konkurencji ?

Dzialamy na youtube czy seo ?

Czekam na recenzje


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - Pajalock - 12-06-2014 23:05

Fake ale nie są to hacki. Nie wypaliła się na pewno i na pewno w najbliższym czasie się nie wypali.
Ja opisuje i wszystko macie przygotowane pod YouTube ale na blogu też da radę i myślę, że jeszcze więcej ściągnięć będzie.
Jeżeli chodzi o konkurencje to jest ale nie trzeba się nią przejmować. Dlaczego to już w poradniku jest opisane. Za dużo zdradzać nie mogę.


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - Jacuss - 12-06-2014 23:32

A ile wyszukiwań?

Wysłane z mojego ZTE V970


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - daniel42na - 13-06-2014 01:17

RECENZJA:
Nisza nie należy na pewno do nisz unikalnych, konkurencja na yt jest, nisza była również kilkakrotnie wymieniana na forum.
Nie znaczy to jednak że nie da się na nich zarobić, zarobić się da - owszem, jak wiemy te popularne nisze często są bardzo skuteczne pod jednym warunkiem - musimy przebić się przez sporą konkurencje.
Screen z 400$ zapewne jest wiarygodny, jednak sprawdzałem dokładnie yt i w "to 1 miesiąc z tej niszy" wątpie.
Do paczki dodane są krótkie i całkiem treściwe wideo - jak promować film na yt i gotowy filmik z niszą do uploadu.


RE: [S] Poradnik z niszą na której zarobiłem 410 $ w miesiąc! - bodek7654 - 13-06-2014 09:22

ja bardzo chetnie bym kupil real content mam 1 nisze swoja ale to tylko kilka stowek $ miesiecznie , za fake podziekuje