Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
theme kolor - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: theme kolor (/Temat-theme-kolor-92476)



theme kolor - mordimer12 - 12-06-2014 19:27

witam, mam problem. Chce zedytować kilka rzeczy w moim szablonie, a mianowicie kolor. Tak więc zazwyczaj robiłem tak, że wchodziłem w style.css, brałem #xxx i za pomocą ctrl + f szukałem i podmieniałem, ale tutaj? Biorę ten kolorek i nigdzie go nie ma, w style.css szukałem nie ma, w index.html - nie ma, header.php nie ma.. to gdzie to może się znajdować?


RE: theme kolor - Roxi5017 - 12-06-2014 19:30

To zależy od szablonów, jeśli masz wordpressa, to niektóre szablony mają dostępne kilka wersji kolorystycznych i w panelu theme należy tylko to zmienić Tongue


RE: theme kolor - mordimer12 - 12-06-2014 19:31

tak wiem, ale nie ma takiej opcji tutaj, że można wybrać kolor jaki się chce.


RE: theme kolor - daniel42na - 12-06-2014 19:46

Bez nazwy szablonu to nie wiem czy ktokolwiek Ci pomoże...


RE: theme kolor - mordimer12 - 12-06-2014 19:51

Nazwa szeblonu Kent FabThemes


RE: theme kolor - bodek7654 - 12-06-2014 22:11

najedz na element , w chrome np dajesz zbadaj element i juz wiesz gdzie co i jak sie znajduje