Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Kolejny oszust (/Temat-Kolejny-oszust-92474)

Strony: 1 2 3 4


RE: Kolejny oszust - milosz998 - 13-06-2014 15:00

Dokładnie, zgłoś sprawę, obsra się i kasę zwróci w podskokach frajer.


RE: Kolejny oszust - JimmyWang - 13-06-2014 16:53

Gościu gra na zwłokę, jutro powie, że jest weekend i zwróci w poniedziałek a w poniedziałek kolejną ściemę puści, nie czekaj tylko leć i zgłaszaj to


RE: Kolejny oszust - xardas1020 - 13-06-2014 17:04

(13-06-2014 11:48)Patenciarz napisał(a):  Haha ziomek ja tu nikogo nie bronie i zadne multi konto tylko mowie jak ja mialem . Umowa slowna to zadna umowa jakbys chcial wiedziec Smile pisac to sobie kazdy moze , dlatego stworzyli allegro i inne portale tego typu geniuszu Smile

beka
ale głupoty wypisujesz
umowa słowna to jest to samo co umowa cywilno-prawna spisana na papierze
to w świetle prawa jest jedno znaczenie umowa słowna, a umowa cywilno-prawna spisana na papierze

gdybyś miał trochę oleju w głowie to poszedł byś nawet do radcy prawnego, który powiedziałby ci to samo co ja napisałem wyżej, kazał wydrukować pdf przelewu i skierował na komisariat policji by zgłosić sprawę


RE: Kolejny oszust - dj4write - 14-06-2014 18:28

Dziś otrzymałem zwrot pieniędzy. Mimo to jeżeli dowiem się, że kolejny raz kogoś oszukał chętnie przyłączę się do pozwu zbiorowego.


RE: Kolejny oszust - Duxone00 - 14-06-2014 19:28

jasne zmieni nick i forum dalej będzie zarabiał na baranach...

Drukuj wszystko gadaj z adminem ZC o tej sytuacji bierz jego ip i śmigaj zgłosić na policję mimo że zwrócił to i tak była próba oszustwa....


RE: Kolejny oszust - Snoffy - 16-06-2014 07:57

(13-06-2014 17:04)xardas1020 napisał(a):  
(13-06-2014 11:48)Patenciarz napisał(a):  Haha ziomek ja tu nikogo nie bronie i zadne multi konto tylko mowie jak ja mialem . Umowa slowna to zadna umowa jakbys chcial wiedziec Smile pisac to sobie kazdy moze , dlatego stworzyli allegro i inne portale tego typu geniuszu Smile

beka
ale głupoty wypisujesz
umowa słowna to jest to samo co umowa cywilno-prawna spisana na papierze
to w świetle prawa jest jedno znaczenie umowa słowna, a umowa cywilno-prawna spisana na papierze

gdybyś miał trochę oleju w głowie to poszedł byś nawet do radcy prawnego, który powiedziałby ci to samo co ja napisałem wyżej, kazał wydrukować pdf przelewu i skierował na komisariat policji by zgłosić sprawę

Nie wypowiadaj się jeśli do końca nie jesteś tego pewien. Po pierwsze to nie umowa słowna, a umowa ustna. Po drugie niektóre rodzaje umów wymagają spisania takiej umowy na papierze (leasing auta, kupno mieszkania) więc NIE jest to to samo co umowa cywilno-prawna, a jedynie odpowiednik tej umowy w szczególnych przypadkach. W tym akurat przypadku jest ona wystarczająca - to taka sama umowa ustna jakiej dokonujesz podczas zakupu jajek w supermarkecie.


RE: Kolejny oszust - tidid - 16-06-2014 08:08

Mnie też próbował oszukać. Chciał mi sprzedać 2 duże fanpage. Jeden za 1200 zł a drugi za 800 zł. Co prawda z konta Konrad19, ale jak wyczytałem jest to jedna i ta sama osoba


RE: Kolejny oszust - GoodLecki - 16-06-2014 09:33

Konto niezweryfikowane na takie się nie wysyła.