Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Powiadamiacz] GetPTZ remider - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Powiadamiacz] GetPTZ remider (/Temat-Powiadamiacz-GetPTZ-remider-9247)

Strony: 1 2 3 4


RE: [Powiadamiacz] GetPTZ remider - omisiu - 25-06-2010 17:18

Potwierdzone +


RE: [Powiadamiacz] GetPTZ remider - Vesperus - 25-06-2010 17:41

Reput leci ale skąd mam mieć pewność że to nie jest odświeżane z mojego IP ?
Bo już raz dostałem Bana za programik który podobno ze swojego IP sprawdzał. I mam BANa od 5 czerwca i dalej mam blokadę na lockerz. Prze zco restock mnie ominie Sad


RE: [Powiadamiacz] GetPTZ remider - misiek12m - 25-06-2010 20:24

hmmmm, jeżeli się boisz to nie używaj Big Grin żaden program nie jest pewny... Nikt Ci tego tak na prawde nie potwierdzi, bo każdy może kłamać, jeżeli chcesz się przekonać to sprawdź sam Big Grin
A co do stronki, to jeżeli przyjdzie mi potwierdzenie, a strona zadziała to jesteś zaj*****y koleś Big Grin Coś czuje, że duuuuużo + poleci Big Grin


RE: [Powiadamiacz] GetPTZ remider - adrix - 26-06-2010 14:54

Więc tak...
1. Powiadamiacz na bank działa z innego IP, ponieważ jest to strona internetowa, a nie program instalowany u ciebie na komputerze, dlatego też nawet żebym chciał to nie dałbym rady zrobić sprawdzania z waszych adresów IP.

2. Jeżeli chodzi o kwestie potwierdzeń na maila, to z tego co zauważyłem to po przejściu na nowy hosting, nie dochodzą maile na polskie hostingi w stylu o2, wp, interia itd. więc polecam wam rejestrację na maile z gmail'a.


RE: [Powiadamiacz] GetPTZ remider - Enduro - 27-06-2010 21:34

strona nie działa wam też Sad


RE: [Powiadamiacz] GetPTZ remider - budzik6410 - 27-06-2010 21:41

serwer padłTongue


RE: [Powiadamiacz] GetPTZ remider - MaaThe - 27-06-2010 21:57

już działa


RE: [Powiadamiacz] GetPTZ remider - Enduro - 27-06-2010 22:16

ale strona muli Tongue jezeli sie nie myle to to po lewej to jest ilosc uzytkownikow czyli 150..


RE: [Powiadamiacz] GetPTZ remider - omisiu - 28-06-2010 17:12

Dlaczego strona znów nie działa?


RE: [Powiadamiacz] GetPTZ remider - Enduro - 28-06-2010 17:49

strona dziala chyba lecz muli a ja zapomnialem hasla i teraz jak wysylam e-maila o odzyskanie to nie dochodzi...