Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Powiadamiacz] GetPTZ remider - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Powiadamiacz] GetPTZ remider (/Temat-Powiadamiacz-GetPTZ-remider-9247)

Strony: 1 2 3 4


[Powiadamiacz] GetPTZ remider - adrix - 25-06-2010 01:55

[Obrazek: getptz.png]

Witam. Mam wam do zaprezentowania webowy powiadamiacz restocka, mojej roboty. Pierwszą wersją skryptu napisałem przed Kwietniowym restockiem i dałem kilku osobom na TS do przetestowania, mimo niedopracowanej jeszcze wtedy budowy, skrypt zadziałał błyskawicznie powiadamiając wszystkich o restocku. Przed majowym restockiem postanowiłem przepisać go na nowo, jeszcze bardziej zwiększając jego skuteczność działania i oczywiście nie zawiódł mnie w maju (o restocku zostałem powiadomiony wg. logów po ok. 3 sek.). Gdy już wiem że mój powiadamiacz jest na skuteczny postanowiłem udostępnić go dla społeczności tego forum.

Kilka słów na temat zasady działania...
Użytkownik wchodzi na naszą stronę powiadamiacza, gdy skrypt jest aktywny strona jest automatycznie odświeżana jest co ok. 3 sek. W tym samym czasie w tle pracuje 10 serwerów z różnymi adresami IP, które w odpowiednich odstępach czasu monitorują ptzplace oraz reedem, po wykryciu jakichkolwiek zmian na ptzplace lub reedem w mgnieniu oka dany serwer wysyła powiadomienie do GetPTZ.com i w tym samym czasie wszyscy użytkownicy, którzy mieli otwarty powiadamiacz zostaje powiadomiona wyskakującym komunikatem javascriptowym oraz zaczyna wyć bardzo głośna syrena do momentu aż ją wyłączymy.

Są opłaty?
Powiadamiacz na najbliższym restocku będzie najprawdopodobniej bezpłatny. Cały czas pracuję nad modelem biznesowym tego przedsięwzięcia. Możliwe że gdy uda mi się odpowiednio spieniężyć ruch na stronie np. przy pomocy reklam, to powiadamiacz będzie zawsze bezpłatny.

Jak skorzystać?
Wystarczy zarejestrować się na stronie projektu GetPTZ.com i kliknąć na button "GetPTZ Remider", po czym zostaniemy przeniesieni do strony sprawdzającej i powiadamiającej nas o restocku.

Czy jest limit osób?
To wszystko zależy od tego ile będzie osób chętnych. Aktualnie rejestracja jest otwarta do odwołania. Gdy będzie za dużo osób, rejestracja zostanie wyłączona i projekt będzie dostępny wyłącznie dla osób które się zdążyły zarejestrować.

Zapraszam do rejestracji na GetPTZ.com oraz czekam na wasze pytania
w tym wątku. Nie zapomnijcie tylko po rejestracji aktywować konta, bo bez aktywacji
nie zostajecie zapisani do programu.

Dodam jeszcze że w ostatnim restock'u dla shopu, powiadamiacz również spisał się znakomicie, błyskawicznie powiadamiając wszystkich o otwartym ptzplace.


RE: [Powiadamiacz] GetPTZ remider - marcin205 - 25-06-2010 02:15

potrafi fake odstawiać czasem ale fakt sygnał ma niezły


RE: [Powiadamiacz] GetPTZ remider - adrix - 25-06-2010 02:37

To nie był fake, tylko test =D


RE: [Powiadamiacz] GetPTZ remider - marcin205 - 25-06-2010 02:49

(25-06-2010 02:37)adrix napisał(a):  To nie był fake, tylko test =D

ładny test o mało zawału nie dostałem lol


RE: [Powiadamiacz] GetPTZ remider - fasolus - 25-06-2010 11:37

Nie dochodzi mi email z potwierdzeniem rejestracji Sad


RE: [Powiadamiacz] GetPTZ remider - Enduro - 25-06-2010 11:57

fajny nic nie trzeba sciągac prosty Big Grin +leci


RE: [Powiadamiacz] GetPTZ remider - Majaczos - 25-06-2010 12:15

Można za to dostać bana?


RE: [Powiadamiacz] GetPTZ remider - Daminn - 25-06-2010 16:14

Niby z jakiej racji? Nie, za to nie dostaniesz bana.


RE: [Powiadamiacz] GetPTZ remider - daan97 - 25-06-2010 16:18

masz +


RE: [Powiadamiacz] GetPTZ remider - MR_WHITE - 25-06-2010 16:23

Ciekawe +
Puki co czekam na maila potwierdzającego rejestracje