Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program do szukania proxy i baza danych w imacros - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Program do szukania proxy i baza danych w imacros (/Temat-Program-do-szukania-proxy-i-baza-danych-w-imacros-92434)



Program do szukania proxy i baza danych w imacros - Stalmer - 11-06-2014 21:04

Witam !
1.Czy znacie może jakiś dobry program do szukania proxy ?

2.Mam powiedzmy 1000 działających proxy w bazie danych i chciałbym zrobić tak.
Włącza się 1 proxy wchodzi na stronę i po chwili przeskakuje automatycznie na następne potem refresh itd. Wie może ktoś jak to zrobić ?


RE: Program do szukania proxy i baza danych w imacros - marcin0409 - 12-06-2014 23:57

(11-06-2014 21:04)Stalmer napisał(a):  Witam !
1.Czy znacie może jakiś dobry program do szukania proxy ?

Gather Proxy ?? ..... w google jest od groma takich scraperów

(11-06-2014 21:04)Stalmer napisał(a):  2.Mam powiedzmy 1000 działających proxy w bazie danych i chciałbym zrobić tak.
Włącza się 1 proxy wchodzi na stronę i po chwili przeskakuje automatycznie na następne potem refresh itd. Wie może ktoś jak to zrobić ?

Jeśli dobrze zrozumiałem pytanie , to wystarczy Ci addon do mozilli ProxyTool ..jest tam opcja ustawienia wtyczki tak , żeby przy każdym nowym otworzeniu karty w przeglądarce, był inny adres IP .......


Odp: Program do szukania proxy i baza danych w imacros - Stalmer - 13-06-2014 08:27

Wielkie dzięki.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2