Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy dolary na Androidzie - czyli CashReward - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiamy dolary na Androidzie - czyli CashReward (/Temat-Zarabiamy-dolary-na-Androidzie-czyli-CashReward-92422)



Zarabiamy dolary na Androidzie - czyli CashReward - Xelir - 11-06-2014 16:47

Witam serdecznie !
Dziś chciałbym krótko opisać Wam, w jaki sposób możemy dorobić się paru $$ na telefonie z Androidem.

Cash Reward
Aplikacja, w której otrzymujemy punkty za pobieranie i instalowanie wybranych aplikacji ze sklepu Play, oraz wykonywanie akcji.

Link do sklepu Play : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cashreward

Aby zacząć zarabiać pobieramy i instalujemy aplikację.
Po uruchomieniu zobaczymy do wyboru parę offerwall'i.
Według mnie najbardziej opłacalnym jest SponsorPay.
Wykonujemy na nim oferty takie jak Akazoo, czy Badabee (oczywiście inne też, lecz te są najbardziej opłacalne).
Po pobraniu i zainstalowaniu wybranej aplikacji uruchamiamy ją.
Odczekujemy do pojawienia się komunikatu, że punkty zostały nam przyznane (najczęściej trwa to niecałą minutę, lecz niektóre aplikacje wymagają uruchomienia na np. 3 minuty).

Oczywiście polecam wykonywać również oferty z innych offerwall'i, lecz niestety nie każdą ofertę zalicza.
Jeżeli posiadacie jakąś nie potrzebną kartę sim, to możecie także wykonać subskrypcje sms z SponsorPay Smile

1000 pkt = 1$
Dla przykładu oferty Badabee czy Akazoo warte są nawet do 340p czyli 0,34$ Wink
Wypłacają w 24h od zlecenia.

Mam nadzieję, że choć troszkę przybliżyłem Wam, jak możecie sobie dorobić jakieś drobne nie wysilając się zbytnio.

Jeżeli moglibyście wpisać mój invite code : 60776, byłbym Wam bardzo wdzięczny Smile
Możecie aktywować go w zakładce My Account, a przy okazji dostaniecie darmowe 0.10$


Mój dowód wypłaty :
[Obrazek: 457cf48d779737eegen.png]

I kolejne Smile :
[Obrazek: a42c2e0a7e17b553.png]


Raczej nie polecam korzystać z VPN'ów, bo lecą bany.

To na tyle, dzięki i pozdrawiam !



RE: Zarabiamy dolary na Androidzie - czyli CashReward - Cathaoir - 11-06-2014 17:00

Jak rozumiem minimum do wypłaty to 1$? Długo zbierałeś na pierwszą?


RE: Zarabiamy dolary na Androidzie - czyli CashReward - takemymoney - 11-06-2014 23:16

Ile zbierane?


RE: Zarabiamy dolary na Androidzie - czyli CashReward - Xelir - 12-06-2014 21:50

Na pierwszą wypłatę zbierałem około 15 min Smile

Spokojnie można dziennie wyciągnąć 1$, jak widać wyżej Big Grin


RE: Zarabiamy dolary na Androidzie - czyli CashReward - MistrzuSysi - 28-03-2015 11:29

jak się to ma na obecną chwilę? działa? wypłaca? jest sens instalować?


RE: Zarabiamy dolary na Androidzie - czyli CashReward - Flejva - 28-03-2015 13:37

Codziennie dochodzą nowe programy minimum 1 po 60 coins , max 100 coins.
Niektore wystarczy uruchomic , niektore trzeba miec zainstalowane przez 3 dni.
Działam sobie i działam , ale duży zarobek to nie jest , jak by miec kilka telefonow z Androidem to juz moze predzej.
Jest to ok 5-10$ miesiecznie , jak robisz inne rzeczy oprocz tych glownych ofert o ktorych napisałem.


RE: Zarabiamy dolary na Androidzie - czyli CashReward - MistrzuSysi - 28-03-2015 13:55

Dzięki za info.
a jest tam jaki program partnerski?


Zarabiamy dolary na Androidzie - czyli CashReward - Hybrid1990 - 15-06-2021 22:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.