Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy skracacz - cutt.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowy skracacz - cutt.pl (/Temat-Darmowy-skracacz-cutt-pl-92411)

Strony: 1 2


RE: Darmowy skracacz - cutt.pl - Tochkan - 14-06-2014 19:52

tinycut.pl lepszy Big Grin


RE: Darmowy skracacz - cutt.pl - abelabel2 - 15-06-2014 20:00

Uwaga!


Jako, że konkurencja rośnie Jerk2 pierwsze 5 osób (od tej chwili), które
zarejestrują się jako użytkownicy otrzymają konta PREMIUM(!) na czas bliżej określony.

Konto PREMIUM upoważnia do oglądania statystyk, oraz
najważniejsze - do maskowania ekskluzywnymi aliasami, ktorych mamy tysiące w bazie.

Osoby zarejestrowane wcześniej prosze są o kontakt PW, w celu aktywacji usługi PREMIUM.

Konto premium kosztuje obecnie 20$/miesiąc, wy możecie mieć je za darmo Smile

Wkrótce nowe usługi, więc stay tuned.


RE: Darmowy skracacz - cutt.pl - damianox1122 - 16-06-2014 14:35

(15-06-2014 20:00)abelabel2 napisał(a):  
Uwaga!


Jako, że konkurencja rośnie Jerk2 pierwsze 5 osób (od tej chwili), które
zarejestrują się jako użytkownicy otrzymają konta PREMIUM(!) na czas bliżej określony.

Konto PREMIUM upoważnia do oglądania statystyk, oraz
najważniejsze - do maskowania ekskluzywnymi aliasami, ktorych mamy tysiące w bazie.

Osoby zarejestrowane wcześniej prosze są o kontakt PW, w celu aktywacji usługi PREMIUM.

Konto premium kosztuje obecnie 20$/miesiąc, wy możecie mieć je za darmo Smile

Wkrótce nowe usługi, więc stay tuned.
Śmiać mi się chce jak to czytam Smile konkurs konkursem, ale ale

Po pierwsze: Premium na Twojej stronie kosztuje na MIESIĄC aż 20$, a skrypt http://codecanyon.net/item/premium-url-shortener/3688135?ref=KBRmedia na jedną domenę kosztuje 20$. Ceny masz kosmiczne. Lepiej kupić skrypt i mieć go na zawsze za 20$, założyć domenę, kupić najtańszy hosting niż korzystać z Twoich usług. Radzę Ci ogarnąć te ceny jeżeli chcesz coś zarobić.

Po drugie: wygląd strony to podstawa w sukcesie. Jak dla mnie ten kolor różowy w ogóle nie pasuje do całości strony, zmień na bardziej znośny kolor. Teraz błąd strona z domeną PL, a na stronie język angielski i trochę polskiego. Widzę, że na stronie jest możliwość zmiany języka. Dodaj do skryptu język Polski, ustaw jako domyślny dla polskiej domeny. "cutt.pl" angielski w polskiej domenie nie zbyt pasuje.
Jest jeszcze kilka błędów w wyglądzie, ale już sam do nich dojdź.
Zakładam, że nie znasz się na stronach www, więc lepiej komuś zleć poprawę strony.


RE: Darmowy skracacz - cutt.pl - abelabel2 - 16-06-2014 14:54

(16-06-2014 14:35)damianox1122 napisał(a):  Zakładam, że nie znasz się na stronach www, więc lepiej komuś zleć poprawę strony.

Śmiać mi się chce jak to czytam Smile

Spokojnie, proszę pana. I od razu Ci powiem, że nie planuję zarabiać na tym serwisie - mam lepsze, z CTRem przekraczającym twoje wyobrażenie. Założyłem go, bo mam swoje powody - na pewno nie ładowałbym 50$, gdyby to były moje jedyne pieniądze na 'zaistnienie'.

Obecnie jest mundial, i nie mam czasu na zmianę wyglądu, przetłumaczenie kilkuset linijek zdań, bo praca wre.

Jeżeli twierdzisz, że nie znam się na www to zaoferuj swoją pomoc, pokaż portfolio, a może pośmiejemy się, tym razem z Ciebie albo będzie to zlecenie jakiego nie miałeś (o ile jakieś już miałeś). Wink
Chyba że jesteś jednym z tych milionerów zarabiających na subskrypcjach.


RE: Darmowy skracacz - cutt.pl - Juhas - 16-06-2014 15:50

Up a co ty masz do subskrypcji?

Na dole widać co kto skraca można "kraść" nisze Smile


RE: Darmowy skracacz - cutt.pl - abelabel2 - 16-06-2014 15:59

Mam.
W sumie tak, ale można by to dwojako interpretować.
Jeżeli ktoś nie chce pokazywac tego co skrócił - register account Wink


Darmowy skracacz - cutt.pl - Hybrid1990 - 17-08-2017 20:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.