Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
rvi - dziennik siedemnastolatka. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: rvi - dziennik siedemnastolatka. (/Temat-rvi-dziennik-siedemnastolatka-92410)

Strony: 1 2


rvi - dziennik siedemnastolatka. - rvi - 11-06-2014 14:27

11.06.14 - Witajcie - jako iż, mam dosyć zaglądania innym w portfel, ba tym bardziej siedzeniu na czterech literach w domu - a do pracy fizycznej, i płaczy 1800zł nie jestem przekonany (według mnie to marnowanie życia). Stwierdziłem że wykorzystam swój (niby) potencjał, i zacznę prowadzić 'zarabiać' - szerokie pojęcie. Temat mam zamiar prowadzić jak najdłużej, może tydzień, miesiąc albo i nawet rok - tego sam nie wiem, do póki wszystko będzie szło w sposób taki, że nie zrezygnuje. Ogólnie pytanie, które pewnie może być trochę ciekawe - dlaczego tutaj się zarejestrowałem i dlaczego chce 'zarabiać'. Jako iż chodziłem, chodzę do powiedzmy dosyć prestiżowej szkoły, więc jestem otoczony przez sporą grupę ludzi z zawodem syna lub córki. Zawsze bardzo interesowało mnie prowadzenie własnej działaności, i zarabianie - ponad szaraka. Myśle że jestem w odpowiednim wieku, aby nauczyć się pieniędzy - a tym bardziej zacząć je szanować. Życzcie mi powodzenia, wkrótce pierwsze aktualizacje.

11.06.14 - Mała aktualizacja: Nie sprostowałem za bardzo mojego 'planu'? Głowną ideą, w którą mam zamiar się kierowac to miejsce tam gdzie jest najwięcej ludzi, a najłatwiej się zarabia. Ogólnie posiadam dosyć spore doświadczenie dotyczące grafiki komputerowej i programowania - być może to się przyda. Obecnie zaczynam przeglądac forum, czytać ciekawe tematy - które być może wskażą mi coś innego niż zarabianie 2$ na dzień Smile

@2 - Zakładam fake-konto na facebooku. Powoli rozpisuje dane mojej wymyślonej bohaterki, chce aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wybrałem już szkołę, w którę się uczy - jezeli ktoś zauważy wskazane Liceum to zwiększa się % szans że zaakceptuje. Wracam do roboty Big Grin


RE: rvi - dziennik siedemnastolatka. - Pitek236 - 11-06-2014 14:28

Powodzenia Smile


RE: rvi - dziennik siedemnastolatka. - rvi - 11-06-2014 14:29

(11-06-2014 14:28)Pitek236 napisał(a):  Powodzenia Smile

Dzięki bardzo, każde słowa powodują że mam większy zapał - do nauki 'pieniędzy'. Obecnie stan portfela ustalym jako 0zł Smile


RE: rvi - dziennik siedemnastolatka. - notentego - 11-06-2014 15:04

Powodzonka zapraszam do mnie Smile


RE: rvi - dziennik siedemnastolatka. - zozols1 - 11-06-2014 15:06

Nowy na forum Big Grin
W jaki masz zamiar zarobić te kasę ? Po fejk koncie twierdzę, że sub sms, ale mogę się zawsze mylić Tongue
Życzę Ci powodzenia i wysokich zarobków Smile !!!


RE: rvi - dziennik siedemnastolatka. - rvi - 11-06-2014 15:15

(11-06-2014 15:06)zozols1 napisał(a):  Nowy na forum Big Grin
W jaki masz zamiar zarobić te kasę ? Po fejk koncie twierdzę, że sub sms, ale mogę się zawsze mylić Tongue
Życzę Ci powodzenia i wysokich zarobków Smile !!!

sam tego nie wiem jeszcze, jak wspomniałem nie jaraj mnie zarabianie dwóch dolarów na dzień, jak robić pieniądze to na całego. Bardzo zachęcił mnie Killer, który zarabiał 3 tysiące złotych na dzień, ja chciałbym z dwieście-trzysta (na początek). Myśle narazie o sprzedażu danych do kont facebooka, chociaż to troche nielegalne - i odstawiam to na sam koniec. Jeszcze zobaczymy Smile Może macie jakieś propozycje? Fanpage są ciekawe, i najłatwiej zdobyć like.


RE: rvi - dziennik siedemnastolatka. - notentego - 11-06-2014 15:21

Na początek 200 zł? Musze to zobaczyć Tongue


RE: rvi - dziennik siedemnastolatka. - rvi - 11-06-2014 15:24

(11-06-2014 15:21)notentego napisał(a):  Na początek 200 zł? Musze to zobaczyć Tongue

Nie mówie że na początek, narazie to mój cel, który chce szybko zdobyć. Pie**** stereotypy, dla chcącego nic trudnego Big Grin


RE: rvi - dziennik siedemnastolatka. - notentego - 11-06-2014 15:37

Ja 2 stowy w 5 dni wyciągnąlem na premium


RE: rvi - dziennik siedemnastolatka. - rvi - 11-06-2014 15:47

(11-06-2014 15:37)notentego napisał(a):  Ja 2 stowy w 5 dni wyciągnąlem na premium

Chodzi o wspóldzielenie kont rapidshare itd? Ja szukam czegoś 'nowego', stare metody są zaklepane - przez to mniej wydajne.