Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy Teledysk EMINEMA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Muzyka (/Forum-Muzyka-122)
+---- Wątek: Nowy Teledysk EMINEMA (/Temat-Nowy-Teledysk-EMINEMA-9240)

Strony: 1 2 3


RE: Nowy Teledysk EMINEMA - D3S1DER1UM - 04-11-2010 18:42

Mnie się bardzo podoba przemiana Eminema. Tak jakoś dojrzalej wygląda. Mimo tego że nie słucham hip hopu to nutka i teledysk pierwsza klasa Wink.


RE: Nowy Teledysk EMINEMA - Parada - 04-11-2010 19:38

Eminem to mój ulubiony raper, to dzięki niemu tylko zaczełem słuchać rapu. Wcześniej słuchałem głownie Rocka, ale dzięki niemu to się zmieniło, jego piosenki mają sens, przesłanie które chcę kierować do innych ludzi, którzy mogli się czuć jak on wcześniej, nie ma gdzieś fanów, walczył dla nich i dla siebie ze swoimi słabościami itp. Za to on ma u mnie wielki szacunek.
Slim Shady jest the Best Smile


RE: Nowy Teledysk EMINEMA - adik0070 - 04-11-2010 20:39

(25-06-2010 15:41)Kicha napisał(a):  kiedys go lubilem jak spiewal Smile
Lose yourself swietna.
A teraz? bleee. Jeszcze jak powiedzial kiedys ze nie bedzie spiewal dla Polakow i nie przyjedzie na koncert to juz go olalem totalnie


Eminem nigdy tak nie powiedział.. Denerwują mnie takie plotki, potwierdź to źródłem, którego nie ma. - sorry ze taki odkop, ale to tylko jebnięta plotka.

Ogólnie Em się teraz bardzo zmienił, udało mu się stanąć na nogi..


RE: Nowy Teledysk EMINEMA - Grabowkers - 04-11-2010 21:11

Szczerze mówiąc wolę polski rap, ale mimo to Eminema jakoś zawsze miałem na uwadze. Może jest nieco komercyjny, ale ma sporo kawałków na poziomie.


RE: Nowy Teledysk EMINEMA - Boonys - 05-11-2010 14:18

Jak zrobiliście już odkop,to i ja pospamuje.
Pajaca nienawidzę,zwykły komercyjny prostak,który śpiewa że się nie boi lol.
Wolę zespoły o których mało kto wie,nie piszą o nich,nie udzielają się zbytnio,ale za to robią świetną muzykę.
PEACE!