Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cały post widoczny na stronie głównej. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Cały post widoczny na stronie głównej. (/Temat-Caly-post-widoczny-na-stronie-glownej-92396)



Cały post widoczny na stronie głównej. - siwrus1231 - 11-06-2014 09:37

Witam. Potrzebuje pomocy z wyświetleniem całego posta, nie tylko np. 200 znaków i "Read more". Przeszukałem cały szablon i nie moge znaleźć... Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc.

http://www.fabthemes.com/uturn/

Nigdzie nie ma określonej długości znaków skrótu posta, dlatego też myśle, że za to odpowiada jakiś skrypt, a w skryptach nie bd sie bawił bo coś zepsuje Tongue


RE: Cały post widoczny na stronie głównej. - TheGleeMat - 13-06-2014 14:44

Musisz przeszukać w plikach php tych rzeczy, jeśli nie bardzo się na tym znasz to jedyną rzeczą możesz zrobić to robić to metodą prób i błędów . Jeśli coś zmieniałeś wcześniej w plikach php to zrób sobie kopie zapasową, jeśli nic nie zmieniałeś to możesz ściągnąć jeszcze raz motyw i bazować na nim i to będzie Twoja kopia zapasowa .

Wejdź w główny Dashboard [kokpit] wordpressu i przemieszczaj się do po kolei do appearance [wygląd] -> editor [edytor].

Dobra teraz widzisz pilki php swojego motywu . Musisz poszukać tego co Cię interesuje czyli liczby znaków i przycisku read more . Najlepiej podczas przeglądania jednego pliku php naciśnij CTRL + F [wyszukiwanie] i wpisz read more wtedy sprawdzi czy na stronie jest taka fraza jeśli jest zmień ją na taki napis jak Ci odpowiada jeśli nic się nie zmieniło, że ten plik php nie jest odpowiedzialny za to co chciałeś zmienić i musisz szukać dalej .

PAMIĘTAJ O KOPII ZAPASOWEJ !
P.S Nie odpowiadam za to co, możesz nabroić w plikach php Big Grin


RE: Cały post widoczny na stronie głównej. - siwrus1231 - 13-06-2014 15:27

Lajtowo, już poszperałem Big Grin


RE: Cały post widoczny na stronie głównej. - TheGleeMat - 13-06-2014 18:57

Miło, że jakoś pomogłem Smile .


RE: Cały post widoczny na stronie głównej. - Button - 14-06-2014 17:16

Pamiętam, że też miałem z tym problem na swoim blogu. Przydała się wtyczka firebug (w mozilli firefox), która pokazuje określone elementy na stronie.


RE: Cały post widoczny na stronie głównej. - TheGleeMat - 14-06-2014 21:15

w Google Chrome wystarczy wejść w Narzędzia dla programistów [Dostosowywanie i kontrolowanie Google Chrome -> narzędzia -> narzędzia dla programistów, albo CTRL + SHIFT + I ] i otworzy nam się specjalna konsola często pomagająca przy niektórych operacjach .