Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Familo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Familo (/Temat-Familo-92387)

Strony: 1 2


Familo - Domaniu - 10-06-2014 21:26

Generalnie nie widziałem takiego tematu odnośnie zarabiania z Familo . Co to jest Familo to stronka na której kupując szkolenia mamy 120 % zwrotu kwoty . Jak to wygląda podam na przykładzie kupując 2 szkolenia każde po 25 zł mamy kwotę 50 zł takich szkoleń na dobę można kupić maksymalne 2 i następnego dnia kolejne dwa i tak sukcesywnie można 30 dni kupując wydać 1500 plnów zwrot gwarantowany 120% czyli z wkładu 1500 wyjmujemy 1800 zł . Jak to wygląda w praniu każde nasze szkolenie ma numerek swój np 800 . Wchodząc tam na stronę każdego dnia strona wypłaca sporą ilość bonusów od 300 w górę jeżeli numerek np jednego dnia ostatni jaki został wypłacony zobaczymy np 700 to za 100 numerków mamy swoją kolei i to my z 50 zł dostaniemy 60 zł zwrotu . Niby to tylko 10 zł ale czy nie przyda się wam gwarantowane 300 zł sądzę że tak . W dodatku biorąc pod uwagę że alternatywą jest 4% w bankach na lokatach a nie 20 % sądzę że temat jest ciekawy zapraszam Tutaj macie czysty link do tego https://www.familo.com/ a dla osób chętnych dołączyć i pobawić się w to zachęcam tutaj mój oto reflink http://www.familo.com/r/domaniu . ODRAZU PROSZĘ ADMINÓW O NIE USUWANIE postu z powodu braku 10 postów ale konta tam normalnie nie założymy jedynie przez REFLINK . po więcej info zapraszam na PRV


RE: Familo - xardas1020 - 10-06-2014 21:29

(10-06-2014 21:26)Domaniu napisał(a):  Generalnie nie widziałem takiego tematu odnośnie zarabiania z Familo

tutaj bezczelnie kłamiesz bo temat jest nawet w dziale o tematyce stron zarobkowych
wystarczyło wpisać frazę w "szukaj" która to opcja jest w top-ie forum
http://zarabiam.com/Temat-FAMILO-Hit-w-Polsce-zbuduje-Wam-grupe-57075?highlight=familo


RE: Familo - Domaniu - 10-06-2014 21:32

Ja nie widziałem tego tematu więc sorka jeżeli powielam to sorry ale kiedy byłą ostatnia odpowiedź o tym ??
Ostatni komentarz 22 Marca "Program dziala super polecam" tego roku chyba trochę czasu mineło i nikt nie interesuje się tym tematem


RE: Familo - xardas1020 - 10-06-2014 21:37

(10-06-2014 21:32)Domaniu napisał(a):  Ja nie widziałem tego tematu więc sorka jeżeli powielam to sorry ale kiedy byłą ostatnia odpowiedź o tym ??
Ostatni komentarz 22 Marca "Program dziala super polecam" tego roku chyba trochę czasu mineło i nikt nie interesuje się tym tematem

opcja szukaj jest od tego by szukać, jak widać z takiego banału nie umiesz skorzystać
skoro nikt tam nie pisze tzn że nikogo ten program nie interesuje a na forum nie zakłada się nie wiadomo ile tematów o tym samym


RE: Familo - Domaniu - 10-06-2014 21:39

Nie interesuje Cię ta opcja to nie komentuj proste to jest dla osób które są zainteresowane . Wole ten motyw na zarobek niż programy tupy klikanie wysyłanie sms-ów czy cokolwiek innego bo tu mam gwarant że zarobię a tam niestety nie Smile


RE: Familo - xardas1020 - 10-06-2014 21:42

(10-06-2014 21:39)Domaniu napisał(a):  Nie interesuje Cię ta opcja to nie komentuj proste to jest dla osób które są zainteresowane . Wole ten motyw na zarobek niż programy tupy klikanie wysyłanie sms-ów czy cokolwiek innego bo tu mam gwarant że zarobię a tam niestety nie Smile

to nie chodzi o to czy mnie interesuje czy też nie( chodź nie ukrywam, że nie zwracam uwagi na takie chłamy)
chodzi o to, że na każdym profesjonalnym forum nie ma śmietnika tylko 1 strona to 1 temat na forum, reszta to tematy które umieszczane są w koszu


RE: Familo - Domaniu - 10-06-2014 21:44

Hmm 300 plnów dodatkowo to dla Ciebie chłam ?? no to spoko bez generalnie robienia czegokolwiek prócz dokonania przelewu na kolejne szkolenie i czekanie jak ci zwrócą to spoko . W innych motywach muszę spamować a to twittera a to youtube albo oszukiwać ludzi że wysłanie sms-a da im do czegoś dostęp wole inwestycje z 120 procentowym zyskiem


RE: Familo - Toniro - 10-06-2014 22:39

Domaniu:
jak zauważyłeś ostatni post zamieszczono tam 22 marca i to obecnego roku. Biorąc pod uwagę że tematy na tym forum potrafią być odświeżane po roku przerwy (widziałam już kilka takich) to tworzenie nowego tematu jest bezcelowe.

Nie wspomnę już o tym że strasznie słabo i chaotycznie opisałeś działanie Familo. Nawet ja osoba która w tym nie siedzi wie o tym programie więcej niż to co napisałeś (a i tak z niego nie korzystam Smile)

Jeżeli chcesz udzielać się w kwestii Familo proponuję to zrobić w temacie do którego odwołał cię Xardas.

Na zakończenie dodam że może nie podobają Ci się subskrypcje sms z których wiele osób zarabia na tym forum, ale to nie oznacza że spodobają im się twoje metody zarabiania. Poza tym są też buxy, gry na których można zarabiać, forex i wiele, wiele innych sposobów zarabiania. Każdy zarabia na tym co mu się spodoba najbardziej. Na wszystkim da się zarobić, ale nie zarobi się na czymś gdy nie czuje się w tym pewnie.

Polecam też przeczytać regulamin forum Smile Pozdrawiam Big Grin


RE: Familo - Domaniu - 11-06-2014 09:05

Hmm spoko może opisane chaotycznie ale krótko zwięźle i na temat bo jakby zaczął pisać tym językiem co stworzone są filmiki o tym połowa ludzi by nie zrozumiała terminów ZDP , DUO , TERCJA itp dlatego wolałem w prosty sposób napisać wpłacasz 50 zł wyjmujesz 60 , Wpłacasz 100 zł wyjmujesz 120 i tak analogicznie jakby nie patrzeć wpłacasz i wyjmujesz więc uważam że warto


RE: Familo - xardas1020 - 11-06-2014 09:11

zrozum, że na forum może być jeden temat o danej stronie, a temat o tym chłamie jest już od dawna na forum i jak widać po braku aktywności w nim wiele osób nie interesuje co oferują
więc nie ma znaczenia co ty chciałeś a czego nie chciałeś napisać czy opisać bo temat jako dubel tak czy tak trafi do kosza