Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi (/Temat-Forex-Opcje-Binarne-szukam-osoby-ktora-mnie-wprowadzi-92362)

Strony: 1 2 3


Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - hunterpl444 - 10-06-2014 13:14

Witam

Szukam osoby która mnie wprowadzi nakieruje w co lepiej zainwestować parę groszy jak zacząć na Forexie lub opcjach binarnych


RE: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - Kurus92 - 10-06-2014 13:28

Kiljan się chyba bawił w coś podobnego z tego co pamiętam.


RE: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - paw9191 - 10-06-2014 13:36

ja zacząłem w binarne sie bawić. Dołącz do naszej grupy. Za ile chcesz wchodzić kasy ?


RE: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - hunterpl444 - 10-06-2014 13:40

(10-06-2014 13:36)paw9191 napisał(a):  ja zacząłem w binarne sie bawić. Dołącz do naszej grupy. Za ile chcesz wchodzić kasy ?
Za tyle ile trzeba będzie


RE: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - paw9191 - 10-06-2014 13:55

http://zarabiam.com/Temat-BinaryOptionsKillerGroupe2014-Sygnaly-binarne-czyli-cel-85-na-opcjach-binarnych-91605?pid=922690#pid922690 to zapraszam do dołączenia. Odpalaj skype, wpłać sobie na jakieś topoption lub inne i działaj z nami. wejdź za te 150$- 500$. Tomasz wysyła sygnały. 1 tydzien darmowy a potem oddajemy jakichś tam procent


RE: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - MaLiN - 10-06-2014 14:38

(10-06-2014 13:14)hunterpl444 napisał(a):  Witam

Szukam osoby która mnie wprowadzi nakieruje w co lepiej zainwestować parę groszy jak zacząć na Forexie lub opcjach binarnych

Witaj,

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź wątpliwości dotyczące opcji binarnych, jestem do Twojej dyspozycji Smile


RE: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - hunterpl444 - 11-06-2014 06:07

(10-06-2014 14:38)MLN napisał(a):  
(10-06-2014 13:14)hunterpl444 napisał(a):  Witam

Szukam osoby która mnie wprowadzi nakieruje w co lepiej zainwestować parę groszy jak zacząć na Forexie lub opcjach binarnych

Witaj,

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź wątpliwości dotyczące opcji binarnych, jestem do Twojej dyspozycji Smile

Tak mam Big Grin Z której aplikacji najlepiej korzystać , i czy dużą trzeba posiadać wiedzę, i ile na tym w tej grupie waszej wyciągacie


RE: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - MaLiN - 11-06-2014 09:31

Nie rozumiem, co masz na myśli jeśli chodzi o aplikację? Może chodzi Tobie o brokera? Tongue Jeśli chodzi o wiedzę, to są tacy którzy inwestują w opcje na tzw. czuja, bez żadnego przygotowania i potrafią zyskać jak i również przegrać. Moim zdaniem warto znać chociażby podstawowe pojęcia i poczytać sobie informacje na temat analizy wykresów.


RE: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - hunterpl444 - 11-06-2014 12:32

(11-06-2014 09:31)MLN napisał(a):  Nie rozumiem, co masz na myśli jeśli chodzi o aplikację? Może chodzi Tobie o brokera? Tongue Jeśli chodzi o wiedzę, to są tacy którzy inwestują w opcje na tzw. czuja, bez żadnego przygotowania i potrafią zyskać jak i również przegrać. Moim zdaniem warto znać chociażby podstawowe pojęcia i poczytać sobie informacje na temat analizy wykresów.
Tak chodzi o brokera Big Grin z tym nie będzie problemu mogę przysiąść i poczytać doszkolić się , rozumiem że ty też jesteś w tej grupie co wyżej


RE: Forex, Opcje Binarne szukam osoby która mnie wprowadzi - MaLiN - 11-06-2014 12:48

Tu masz listę polecanych brokerów: http://www.binary24.pl/pl/top/brokerzy

Wiadomo, że każdy broker ma swoje plusy oraz minusy, więc wybór należy właściwie do Ciebie. Mogę jedynie podpowiedzieć pod względem Twoich kryteriów, który broker by odpowiadał najbardziej. Również zależy jaki fundusz chcesz na to przeznaczyć, bo są różne minimalne depozyty u brokerów. Jeśli chcesz przetestować brokerów i ich konta dema, polecam: http://www.binary24.pl/pl/top/konta_demo2 to jest szczególnie dla osób, które chcą za wirtualne pieniądze poinwestować w opcje bez ryzyka utraty własnych pieniędzy.

Co do grupy, to jeszcze do niej się nie zapisałem, ale śledzę wątek Verba Wink